Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Volkswagen Bank Direct – Volkswagen Bank Polska S.A.

Volkswagen Bank Direct po otrzymaniu licencji bankowej od NBP, powstał na terenie Polski zaraz na początku 1998 roku. Działalność operacyjną rozpoczął dopiero pod koniec lipca 1998. Po rozeznaniu się w potrzebach i wymaganiach klientów w zakresie kupna samochodów na kredyt, wykorzystał swoje długoletnie doświadczenie na rynku europejskim i wyspecjalizował się w finansowaniu pojazdów. Volkswagen Bank Polska S.A. siedzibę swoją umieścił w 00-124 Warszawa przy ulicy Rondo ONZ 1. Główną działalność ukierunkował na: kredyty, leasing, ubezpieczenia oraz e-banking.

Volkswagen Bank direct

Volkswagen Bank Direct to Bank internetowy, który działa w oparciu o platformę uług Volkswagen Bank direct. Nie posiada żadnych placówek ani odzdziałów. Usługi i oferty kieruje do klienta indywidualnego oraz przedsiębiorstw. Oprócz kredytów i leasingu, dzięki najnowocześniejszej technologii , oferuje także profesjonalną obsługę i usługę bankowości indywidualnej z najwyższym standardem bezpieczeństwa transakcji. Oferty banku obejmują:

 • rachunki oszczędnościowe ( tzw. konto oszczędnościowe),
 • rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe ( tzw. konto osobiste),
 • konto firmowe,
 • karty płatnicze,
 • limit kredytowy w rachunku osobistym,
 • leasing pojazdów,
 • flota czyli rozwiązania finansowe i zarządzanie flotą,
 • kredyt na samochód nowy,
 • kredyt na samochód używany,
 • kredyt gotówkowy,
 • lokata Plus Biznes, lokata Overnight,
 • lokaty terminowe ( lokata „Plus” oraz lokata „Progres”),
 • ubezpieczenie ( pakiety komunikacyjne, ubezpieczenie kosztów naprawy,).

Wszystkie depozyty objęte są systemem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego!

Volkswagen Leasing Polska sp. z o.o.

Volkswagen Leasing Polska w swoich ofertach, zachęca do atrakcyjnych form leasingu operacyjnego. Wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim, gwarantuje optymalne rozwiązania na leasing takich samochodów jak: Audi, Volkswagen, SEAT i Skoda. Gwarantując bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, cieszy się dobrą opinią przez co szybko zyskuje nowych klientów.

Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy

Serwis Ubezpieczeniowy i oferty Volkswagen Banku w tym przedmiocie, to pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Są to m.in OC, AC, ZK (Zielona Karta) i Assistance, KR (ubezpieczenie na wypadek kradzieży), OP (ochrona prawna), oraz NNW 24h (następstwa nieszczęśliwych wypadków) i.inne.

Inne dodatkowe informacje.

Konto osobiste e-direct – jest osiągalne w każdej chwili z dowolnego miejsca, tak przez telefon jak i przez internet. Jest kontem bez opłat, również za wypłaty kartą Visa Electron (z bankomatów krajowych).

Konto plus – to dowolne wypłaty także z oszczędności. Wysokie oprocentowanie bez żadnych zobowiązań.

Lokata Plus – wyskokie oprocentowanie za okres oszczędzania od 1 do 12 miesięcy. Minimalna kwota to 1000 złotych, a kapitalizacja odsetek następuje natychmiast po zakończeniu okresu umownego.

Lokata Progres – ze wzrastającym oprocentowaniem i gwarancją stałego oprocentowania w periodach 3 miesięcznych. Warunkiem założenia jest kwota minimalna w wysokości 1000 złotych i systematyczne oszczędzanie przez minimum 3 lata. Dostępna jest w ramach konta e/direct oraz konta Plus.

Kredyt na nowy samochód – szybka decyzja i wszystkie formalności złatwiane są u dealera salonu samochodowego. Atrakcyjne oprocentowanie z możliwością indywidualnego ustalenia wysokości pożyczki i własnego wkładu oraz okresu kredytowania.

Kradyt na samochód używany – na różnych warunkach w zależności od wieku samochodu i okresu spłaty kredytu.

Kredyt gotówkowy – tzw. kredyt Plus na dowolny cel jak: urlop, zakupy, remont mieszkania lub spłatę innych zadłużeń bez określenia celu wydatkowania. Granice tego kredytu wynoszą od 3 do 50 tysięcy złotych, bez poręczycieli i niskiej prowizji.

Limit kredytowy – to kwota jaką możemy dysponować w wygodny sposób mając konto e-direct. Nie musimy dbać o terminowe spłaty kredytu, który dostępny jest w granicach od 3 do 50 tysięcy złotych. Pełna swoboda korzystania z pieniędzy.

UbezpieczeniePakiety komunikacyjne – Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy proponuje pakiety TuiR Allianz Polska i STU Ergo Hestia. Stawki ubezpieczeniowe możliwe już od 2,9% wartości auta.

Ubezpieczenie kosztów napraw
– na usunięcie niespodziewanych usterek samochodu bez limitu kilometrów i możliwością przedłużenia go do 5 lat. Zapewnia zwrot kosztów naprawy za naprawę awarii w kraju i za granicą.