Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą prawną w Warszawie przy ul. Postępu 18b, prowadzi działalność na terenie Polski od 2001 roku. Usługi i oferty produktów finansowych kieruje zarówno do klientów prywatnych jak i przedsiębiorstw. Dzięki działalności leasingowej w „Toyota Leasing Polska Sp. z.o.o.” którą bank uruchomił w 2002 r. tak firmy jak i osoby prywatne mają ułatwioną procedurę leasingową w połączeniu z kredytem. Toyota Bank umieścił w swojej ofercie unikalne rozwiązania bankowości internetowej. System ten umożliwia dostęp do pieniędzy przez całą dobę, przez 365 dni w roku bez wyjątku.

Toyota Bank S.A. dla osób prywatnych „Dla Ciebie” – usługi i produkty:

Karty płatnicze

 1. Jednym rodzajem kart płatniczych Toyota Banku, są karty do konta osobistego z dostępem przez telefon i internet. W pakietach jest konto oszczędnościowe, limit kredytowy oraz ubezpieczenie do wyboru. Są to: Karta debetowa Toyota Super Red III oraz Karta debetowa Toyota Ruby Passion.
 2. Drugim rodzajem są karty kredytowe, poważane przez klientów i cieszące się dużym powodzeniem m.in. takie jak Toyota Black Pearl i Toyota Ice Rose. W karcie zawarte jest specjalne ubezpieczenie. Jeżeli w ciągu 56 dni spłacimy nasz kredyt, nie będą naliczane od niego odsetki.
 3. Złota karta kredytowaToyota Double Gold, jest szanowaną i zarazem ekskluzywną kartą, wydawaną stałym klientom banku. W cenie karty, zawarte są wszystkie ubezpieczenia. Zaciągnięty kredyt i spłacony w ciagu 56 dni, jest wolny od odsetek.

Konta w Toyota Bank

 • Konto osobiste z kartą debetową „Toyota Super Red III”. Kompetenta obsługa oraz niskie opłaty stawiają ją na najwyższych pozycjach. W pakiecie konta osobistego jest dodatkowe konto oszczędnościowe bez opłat, a oprocentowanie jego wynosi od 3,85% do 4,9%. Wystarczy jeden wniosek na dwa konta.
 • Konto wspólne z kartą debetową „Toyota Ruby Passion” albo „Toyota Super Red III” dla dwóch pełnoletnich osób z własnym dostępem ale wspólnym kontem osobistym i oszczędnościowym.
 • Konto oszczędnościowe – w Toyota Banku jest dostępne tylko w pakiecie konta osobistego lub wspólnego. Po otwarciu zostaje do niego uruchoione dojscie przez internet. Na konto oszczędnościowe nie wystawia się dodatkowej karty.
 • Konto „Enter” jest kontem internetowym umożliwiające obsługę lokat internetowych. Jest to konto bez karty. Można wnioskować o kartę kredytową bez dodatkowego wniosku. Obsługa przez internet jest łatwa i bezpieczna. Do otwarcia konta wystarczy dowód osobisty lub paszport.
 • Konto hybrydowe jest alternatywą dla wielu kont. Toyota Bank połączył konto osobiste z oszczędnościowym. Zastosował wysokie oprocentowanie 5% już od 1 zł. i bez limitu. Możliwe karty debetowe „Toyota Ruby Passion” lub „Toyota Super Red III” Pobierana jest stała opłata za prowadzenie konta w wys. 10 zł. miesięcznie.
 • Konto młodzieżowe Click z kartą płatniczą. Wysoko oprocentowane 5,25%. Opłata miesięczna za prowadzenie konta wynosi jedynie 1 zł. Karta wypukła z microprocesorem umożliwiająca zakupy i szybką płatność w internecie dzięki Pay Way Toyota Bank. Konto dostępne dla osów w wieku od 13 do 24 lat.

Lokaty i oszczędzanie

 • Lokata Kapitalna – Dla klientów Toyota Bank jest dostępna Kapitalna Lokata z wysokim oprocentowaniem od 5,75% na 6 miesięcy lub na 5,8% na 12 miesięcy, z dzienną kapitalizacją odsetek. Ilość zakładania lokat jest nieograniczona, a minimalna wysokość jednego wkładu wynosi 5000 złotych. Możliwość zerwania umowy w każdej chwili bez utraty odsetek czy kapitału.
 • Plan depozytowy +19 – jest inwestycją lokaty pieniężnej na bardzo krótki okres od 1 do 3 dni. Można zyskać nawet do 4,4% w skali roku! Oprocentowanie jest stałe. Lokata dostępna przez internet.
 • Plan depozytowy +19 na 13 dni, to lokata z możliwością obsłgi internetowej. Oprocentowanie w skali roku wynosi 5,75% i jest stałe. Wysokość kwoty jednej Lokaty wynosi 13 000 zł. Możliwa ilość do nabycia maksymalnie 10.
 • Konto oszczędnościowe – możliwość założenia tylko razem z kontem osobistym lub wspólnym. Wysokie oprocentowanie przy czym wysokość oprocentowania uzależniona jest od kwoty zgromadzonej na koncie. Poniżej 2 tyś. zł. wynosi 3,85 ale od 20 tyś. w zwyż już 4,90%.
 • Indywidualny plan oszczędzania w Toyota Banku jest lokatą pozwalającą dokonać korzystnego zakupu samochodu w sieci dealerskiej Toyota. Polega na systematycznym oszczędzaniu. Kwota początkowa lokaty musi wynosić minimum 2 tyś. złotych a kwota dopłaty według własnego uznania, jednak nie mniejsza niż 200 zł. Oszczędzanie trwa 12 albo 24 lub 36 miesięcy. Można uzyskać tzw. Top Bonus w wysokości sięgającej 40% naliczonych odsetek. Nominalne oprocentowanie wynosi 4,80%. Rentowność takiej lokaty waha się w granicach od 6,24% do 6,72%.
 • Depozyt plus ze stałym oprocentowaniem w skali roku 6,09%, 2 lat 6,20% i 3 lat 6,29%. Lokatę roczną można zawierać na 1, 3, 6 i 12 miesięcy z minimalnym wkładem 5000 złotych. Kwota na lokaty 24 i 36 miesięczne wynosi min. 13 000PLN.
 • Lokata o stałej stopie oprocentowania zależnej od okresu depozytu w Toyota Banku i tak od 1 miesiąca 3,60% aż do 5,45% za zdeponowanie na okres 36 miesięcy. Wysoko oceniana, korzystne oprocentowanie i wygodna obsługa przez internet.
 • Lokata e-GOL – roczna lokata z efektywnie gwarantowaną ochroną lokaty ze zmiennym oprocentowaniem, oparta na obiektywnym wskaźniku GUS. Do założenia lokaty potrzebne jest minimum 7 000 zł. Dozwolona ilość lokat wynosi 10.

Finansowanie samochodów, kredyty i pożyczki.

Kredyt na samochód lub pożyczka na dowolny cel

  Toyota Bank oferuje finansowanie pojazdów samochodowych nowych i używanych oraz akcesoriów. Gwarantuje korzystny kredyt na zakup samochodu marki Toyota i Lexus, o niskim oprocentowaniu i elastycznych warunkach spłaty. Maksymalna wysokość pożyczki do 80 tysięcy zł z możliwością spłaty w okresie od 12 miesięcy do 60 miesięcy. Pożyczka dostępna na drodze przelewu na dowolne konto. Warunkiem otrzymania jej jest posiadanie konta w Toyota Bank Polska SA oraz 6-cio miesięcznya historia kredytowa.

Finansowanie samochodów na specjalnych warunkach dla osób niepełnosprawnych.

  W ramach programu Mobility Bank w celu uzyskania kredytu wystaczy posiadać 10% wartości pojazdu na wpłatę własną. Wszystkie formalości z udzieleniem kredytu załatwia się w jednym miejscu. W poznaniu w stacji Toyoty Bońkowscy lub w Łodzi w AMX. Prowizja bankowa jest doliczana w wysokości 2% a okres kredytowania całości trwa od 12 do 96 miesięcy. Kredyt taki nie zawiera opłaty za wcześniejszą spłatę, ani jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Linia kredytowa czyli pożyczka w koncie osobistym.

  Innym sposobem kredytowania przez Toyota Bank jest linia kredytowa (wysokość limitu) przyznaje się ją do posiadanej karty w powiązaniu z kontem osobistym. Odsetki od tego rodzaju kredytu naliczane są wyłącznie od wysokości wykorzystanej kwoty. Oprocentowanie odsetek zależy również od wysokości przyznanego limitu. Im wyższa kwota kredytu tym niższe oprocentowanie.

Ubezpieczenia

Toyota Bank w ofertach swoim posiada również bardzo interesujące i zarazem korzystne ubezpieczenia. Są to:

 • Bezpieczny kredyt – to pakiet trzech ubezpieczeń. Pierwszym jest ubezpieczenie na życie ubezpieczonego. Ubezpieczona jest kwota równa zadlużeniu, pozostająca do spłaty w dniu śmierci ubezpieczonego kredytobiorcy. Drugie ubezpieczenie obejmuje przypadek utraty pracy przez ubezpieczonego, oraz trzecim ubezpieczeniem objęci są użytkownicy kart kredytowych.
 • Bezpieczna karta – jest pakietem zawierającym trzy rodzaje ubezpieczeń. Pierwsze obejmuje ryzyko użycia karty przez osobę trzecią bez zgody i wiedzy ubezpieczonego, lub jej utraty. Ubezpieczenie obejmuje okres 24 godzin wstecz w momencie zgłoszenia utraty karty na Policji. Drugim jest ubezpieczenie na wypadek rabunku kwoty podjętej z Bankomatu i dotyczy to terytorium całego świata. Trzecim jest ubeypieczenie związane z ryzykiem kradzieży lub rabunku towaru zakupionego kartą kredytową.
 • Bezpieczny portfel – jest ubezpieczeniem na wypadek rabunku przedmiotów codziennego użytku o wartości ogólnej nieprzekracającej 2 tyś. złotych.
 • Home Assistance – ubezpieczenie chroni Twoje miejsce zamieszkania przed włamaniem, kradzieżą, szkodą powstałą na skutek awarii sprzętu domowego itp. Ubezpieczenie obejmuje również organizację pomocy medycznej w nagłych wypadkach. Koszt miesięczny ubezpieczenia wynosi 2 zł.
 • Moto Assistance – wykupiony w Toyota Banku, to duży pakiet usług dotyczący awarii, wypadku lub braku paliwa Twojego pojazdu, tak w Polsce jak i w Europie. Usługa pomocy w tym przypadku dotyczy pojazdów oddalonych ponad 50 km od miejsca zamieszkania. Dom hotelowy na wczasach jest również miejscem zamieszkania. Kosztuje 2 zł. miesięcznie.
 • Tele Assistance – doskonały pakiet dla osób lubiących załatwiać swoje sprawy na telefon. Za 2 złote miesięcznie otrzymasz szeroki zakres informacji. To tylko niektóre z nich: Informacje pordóżne, kulturalne, medyczne, motoryzacyjne, prawne, także zamawianie i otrzymanie drogą elektroniczną aktualnych aktów prawnych itp. itd.
 • Ubezpieczenie DAS – to ochrona prawna rodziny przed nierzetelnymi bądź nieuczciwymi instytucjami i osobami, łamiącymi Twoje prawo. W ofercie znajdują się trzy kompleksowe ubezpieczenia, których wysokość składki uzależniona jest od sumy ubezpieczenia. I tak: 45 zł miesięcznie standardowa, 63 zł. dla wyjeżdżających za granicę oraz 91 zł. miesięcznie dla często podróżujących.
 • Office Assistance – Ubezpieczenie składa się z pakietu informacyjnego, pomocy medycznej i technicznej. Przeznaczony jest dla posiadaczy rachunków firmowych takich jak właścicieli mikrofirm posiadających karty firmowe wydane przez Toyota Bank.

Usługi i produkty Toyota Bank „dla Firmy”

Skuteczne rozwiązania dla firmy w postaci pakietów usług bankowych i leasingowych. Dostęp do usług poprzez nowoczesne kanały. Wiele ciekawych rozwiązań i propozycji.

Finansowanie pojazdów

Toyota Bank i Toyota Leasing są spółkami należacymi do Toyota Financial Service. Spółki te oferują dla firm szeroki wahlarz sposobów finansowania pojazdów i urządzeń.

 • Kredyty samochodowe w trzech rodzajach: Atut, Sezonowy i Niskie Raty! Wszystkie sprawy załatwiane są salonie dilera. Decyzja o kredycie zapada w ciągu jednej godziny. Atutem kredytów jest niskie oprocentowanie i elstyczne warunki spłaty.
 • Leasing pojazdów w PLN trwający 60 miesięcy na samochody ciężarowe i osobowe marki Toyota oraz Lexus z możliwością finansowania ubezpieczenia komunikacyjnego w Allianz, Hestia lub w PZY S.A.
 • Leasing pojazdów w EUR, opiera się na indeksowanym kursie EUR, lecz spłacanym w polskich złotówkach. Przeznacza się go na zakup nowych samochodów ciężarowych i osobowych marki Toyota i Lexus.

Toyota Bank a bankowość na codzień

 • Rachunkek firmowy inaczej mówiąc konto firmowe z kartami płatniczymi i limitem kredytowym. Możliwe jest zakładanie lokat oraz depozytów overnight. Dostęp do rachunku przez telefon oraz internet.
 • Konto firmowe z prawnikiem dostępne tylko w Toyota Banku. W połączeniu ubezpieczenia „DAS -Ochrona Prawna Firmy” razem z kontem firmowym, zapewnia doradztwo i ochronę prawną bez dodatkowych kosztów na prawnika. Łączny koszt miesięczny za konto z prawnikiem wynosi 100 zł. Roczna suma ubezpieczenia natomiast 100 tyś. zł.
 • Karta debetowa wydawana jest jako karta płatnicza do rachunku bankowego, za pomocą której możemy płacić wszelkiego rodzaju transakcje. Obciążamy w ten sposób nasze konto, lecz nie możemy przekroczyć stanu środków dostępnych na nim. Są to m.in. takie jak: karta biznes Toyota Quick Silver lub typu charge biznes Toyota Amber Gold
 • Karta charge biznes Toyota Amber Gold pozwala na przeprowadzanie transakcji do granicy ustalonego limitu kredytowego. Suma obciążająca kartę ze wszystkimi innymi opłatami łącznie, musi być spłacona do końca miesiąca cyklu rozliczeniowego. Jej używanie dostępne jest wszędzie tam gdzie jest widoczne logo Visa. Oczywiście na całym świecie, również w internecie.
 • Depozyty dla firm to automatyczne lokaty overnight oraz inne rodzaje depozytów w Toyota Bank. Dysponując załóżmy kwotą minimalną 50 000 zł możemy założyć tzw. nocny depozyt overnight. Innym rodzajem depozytów są lokaty tygodniowe z oprocentowaniem stałym jak również lokaty od 1 do 12 miesięcy, również z oprocentowaniem stałym.

Ubezpieczenia

 • Office Assistance składa się z trzech różnych usług: pomocy technicznej, pomocy medycznej i pakietu informacyjnego. j.w.
 • Tele Assistance to pakiet szerokiego zakresu usług informacyjnych i organizacyjnych drogą telefoniczną. Usługi w zakresie udzielanych informacji to: Podróżne, medyczne, kulturalne i motoryzacyjne. Ponadto usługi Serwis Asystent jak: informacje prawne przez telefon, zamawianie biletów na różne imprezy, kino, teatr itp. Oraz wiele innych. Koszt miesięczny 4 zł.
 • Moto Assistance wykupione w Toyota Bank pomoże Ci w podróży już za 2 zł miesięcznie. Związane jest z samochodem, którym podróżujesz. Przykladowo: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie go, dowóz paliwa, samochód zastępczy, zakwaterowanie w hotelu itp. itd.

Dostęp

 • Salony dilerskie udzielają odpowiedzi na pytania w zakresie usług bankowych i leasingowych. Można skorzystać z bepłatnych jazd próbnych i uzyskać pomoc w doborze odpowiednich pakietów ubezpieczeniowych w razie zakupu.
 • Internet dla firm z bezpiecznym łączem i przyjaznym systemem bankowości. Zabezpieczany jest bezpłatnym kluczem elektronicznym. Bankowość elektroniczna wyposażona jest w szeroki wachlarz innych udogodnień.
 • Internet dla przedsiębiorstw jest wyposażony w zaawansowany system bankowości z możliwością dostępu do niego tylko przy pomocy karty Chipowej. Jest to system biznes.toyotabank.pl
 • Serwisy telefoniczne w Toyota Banku do dyspozycji: infolinie, doradcy banku oraz automatyczny serwis telefoniczny.