Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Santander Consumer Bank S.A.

Santander Consumer Bank działający w Polsce, jest członkiem największej hiszpańskiej grupy finansowej „Banco Santander”, która w kwietniu 2011 r. objęła 95,67% akcji BZ WBK S.A. Obecny kształt polskiego banku jest wynikiem połączenia się jego z AIG Bank Polska, który nastąpił 1 marca 2011 r. Siedziba wraz z centralą prawną mieści się we Wrocławiu przy ul. Strzegomska 42c. Santander Consumer Bank oferuje swoje usługi klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Obsługa klienta przebiega drogą korespondencyjną, internetową, telefoniczną jak i w placówkach, których liczba wynosi ca. 230. Unikatową ofertą banku są kredyty gospodarcze, które są dostępne nie tylko bezpośrednio w banku, ale również u jego parterów do których zalicza się salony samochodowe, dealerów i komisy samochodowe.

Santander Consumer Bank – usługi i oferty.

Kredyty

 • Kredyt samochodowy na nowy lub używany samochód nie starszy niż 12 lat o masie całkowitej do 6,5 tony. Prosta procedura z możliwością uzyskania kredytu w wysokości do 150 000 zł. Możliwość rozłożenia spłaty kredytu na 96 miesięcy, pod warunkiem że samochód w momencie stłaty ostatniej raty nie będzie starszy niż 16 lat. Santander Bank akceptuje wszystkie źródła dochodu.
 • Kredyt na motocykl lub quad, tak nowy jak i używany bez względu na to czy to z kraju czy z zagranicy. W chwili spłaty ostatniej raty nie może być starszy niż 7 lat. Maksymalna wysokość kredytu wynosi 80 tyś. zł. i możliwość spłaty w okresie 72 miesięcy. Nie wymaga się wpłaty własnej.
 • Kredyt na motorower lub skuter – zupełnie nowy lub używany z wpłatą własną minimum 20% wartości pojazdu. Maksymalna kwota kredytu wynosi 30 tyś. zł.
 • Pożyczka samochodowa jest udzielana nie tylko na samochód, ale również na dowolne cele w wysokości do 150.000 PLN maksymalnie. Jeżeli pożyczka ma być przeznaczona na zakup samochodu, to wiek jego nie może przekraczać 8 lat, gdyż stanowić on będzie zabezpieczenie pożyczki. Okres spłaty wynosi do 96 miesięcy. Akceptowane są wszystkie źródła dochodu.
 • Kredyt na spłatę kredytu z ratą balonową jest przygotowany z myślą o potrzebach i bezpieczeństwie klienta, czyli na spłatę kredytu z ratą balonową kredytu zaciągniętego w Santander Consumer Banku S.A. lub innej instytucji. Kredytu udziela się również na spłatę pojazdu samochodowego o masie całkowitej nie przekraczającej 6,5 ton. Wiek kredytowanego samochodu nie może przekracać 2 lat, a okres kredytowania wynosi maksymalnie 60 miesięcy. Łącznie wiek pojazdu z okresem kredytowania nie może być wyższy niż 7 lat.
 • Kredyt refinansowy na spłatę kredytu udzielonego przez inny bank przygotował Santander Consumer Bank z myślą o udzielaniu go na refinansowanie zakupu samochodów do 6,5 tony. Kredyt ten może uzyskać kredytobiorca, którego okres spłaty zaciągniętego kredyt w innym banku wynosi minimum 6 miesięcy. Kredytowany pojazd nie może być starszy niż 7 lat, a wiek samochodu razem z okresem kredytowania nie może przekroczyć 12 lat łącznie. Maksymalny czas na spłatę kredytu wynosi 60 miesięcy.
 • Kredyty gotówkowe oraz ich wysokości są dopasowywane do potrzeb klienta ze swobodą w decydowaniu na jakie cele będzie on przeznaczony. Wysokość rat z atrakcyjnym oprocentowaniem jest również dopasowywana do możliwości klienta. Środki pieniężne otrzymuje się bez zbędnych formalności i bez poręczycieli podczas jednej wizyty w Oddziale. W kredycie zawarta jest ochrona ubezpieczeniowa. Klient sam ustala którego dnia miesiąca ma zamiar spłacać raty.
  Dodatkową opcją kredytu gotówkowego jestkredyt bez wychodzenia z domu”. Idealne rozwiązanie na realizację zapotrzebowania w dodatkowe pieniądze. Nie mając czasu lub możliwości na odwiedzenie oddziału bankowego, możemy zawierać umowę na odległość, zachowując przy tym pełną dyskrecję poprzez wysłanie kuriera, który wymaganą dokumentację dostaczy do rąk własnych.
 • Zakupy na raty proponowane są przez Santander Consumer Finanse S.A. Jest to oferta różnych kredytów konsumenckich z przeznaczeniem na zakup towarów lub usług bez gotówki i bez karty kredytowej. Szeroka gama wyboru sklepów, które oferują zakupy na raty na terenie całego kraju a współpracujące z Santander Polska, a ściślej mówiąc z Santander Consumer Finanse SA.

Karty kredytowe

 • Karta Visa Comfort – wydawana od ręki w oddziale banku z możliwością dostępu do odnawialnego limitu kredytowego bez odsetek przez 54 dni. Wygoda w zakupach na całym świecie. Rachunek dostępny przez telefon i internet. Santander Bank umożliwia zawarcie ubezpieczenia na kartę i kredyty oraz transakcji.
 • Karta Visa Comfort Plus – bezproblemowe zakupy na całym globie ziemskim. Swoboda z korzystania dodatkowych środków pieniężnych, dzięki dostępowi do odnawialnego limitu kredytowego. Kredyt bez odsetek przez 54 dni.
 • Visa TurboKARTA – jedna z najciekawszych kart kredytowych dzięki której zakupy stają się na całym świecie tańsze i wygodne. Wszystkie zakupy płacone tą kartą są tańsze o 1 % prócz paliw, na nie paliwo jest tańsze aż 3%. Poczucie pewna i bezpieczeństwa w podróży zapewnione przez bezpłatne ubezpieczenie Car Assistance w karcie.
 • Karta Visa Media Markt – wydawana od ręki przez Punkty Obsługi Klienta Santander Consumer Finanse we wszystkich sklepach sieci handlowej „Media Markt”. Jest to karta kredytowa z dostępem do odnawialnego limitu kredytowego. Bezodsetkowa spłata wynosi maksymalnie 54 dni. Spłatę kredytu możemy ubezpieczyć tak samo jak dokonywane za jej pomocą transakcje. Zakupy dostępne na całym świecie.
 • Karta Visa SATURN – otrzymuje się ją zaraz po zawarciu umowy, gotową do robienia zakupów wszędzie tam gdzie widoczny jest znak Visa. Kartę można otrzymać w sklepach sieci „SATURN” w Punkcie Obsługi Klienta Santander Consumer Finanse. Dostęp do kredytu samoodnawialnego, który przy spłacie w przeciągu 54 dni jest kredytem bez odsetek. Możliwe jest rozłożenie zakupów na raty. Dostę do rachunku przez telefon i internet.

Lokaty

Lokaty w Santander Banku, to pewny i bezpieczny sposób na inwestowanie swoich oszczędności. Depozyty gwarantowane są przed utratą własnego kapitału w 100% przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Za lokaty nie pobiera się żadnych opłat ani prowizji. Do stałych ofert wchodzą:

 • Lokaty standardowe ze stałym oprocentowaniem, którego odsetki naliczane są na koniec okresu umowy.
 • Lokaty progresywne z comiesięcznie rosnącym oprocentowaniem, którego kapitalizacja odsetek jest naliczana również za każdy pełny miesiąc.
 • Lokata z ubezpieczeniem NNW, którego ważność honorowana jest na całym świecie.
 • Lokata rentierska, która zapewnia stały dochód dzięki przelewaniu odsetek na konto klienta w okresach co 3, 6 lu 12 miesięcy.

Aktualnie w ofertach Santander Banku promowane są następujące lokaty:

 • Lokata Zysk+ już od 1000 PLN z nominalnym oprocentowaniem 6,5% na okres 15 miesięcy. Możliwa elastyczność terminów od 1 do 36 miesięcy z automatycznym przedłużaniem się, bez konieczności odwiedzaniania placówki.
 • Lokata Zysk+ Progresja – dostępna od 1000 złotych na okres 12 miesięcy z automatycznym przedłużeniem na kolejny. Atutem jest rosnące oprocentowanie sięgające 12% w ostatnim miesiącu. Wysokość oprocentowania w skali roku przez 12 miesięcy wynosi 6,068%. Istnieje możliwość wypłacania pieniędzy w każdej chwili wraz z należnymi odsetkami za pełny miesiąc lokaty.
 • Lokata Direct+ możliwość założenia lokaty w oddziale banku lub bez wychodzenia z domu przez doradcę w Contact Centre. Oprocentowanie na 6,5% przy minimalnej kwocie depozytu 5 tyś. złotych. W ofercie dostępne są również elastyczne terminy od 1 do 36 miesięcy z automatycznym przedłużaniem na kolejny okres.
 • Lokata Direct+ Ochrona jest lokatą połączoną z 24 godzinnym ubezpieczeniem NNW działającym na całej kuli ziemskiej, które trwa przez cały okres umowy. Lokata gwarantuje stałe i wysokie oprocentowanie, przy czym minimalny depozyt bankowy wynosi 10 000 zł. z okresem od 1 do 36 miesięcy, równiż z automatycznym przedłużaniem na kolejny okres. Zakładanie i obsługa lokaty jest możliwa w oddziale banku lub poprzez Contact Centre Banku.
 • Lokata Direct Premium jest typową lokatą rentierską trwającą od 1 do 10 lat z minimalnym wkładem 20 000 złotych. Odsetki dopisywane są do rachunku rozliczeniowego jako stały dochód w okresie co 3, 6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe oparte na stawkach WIBID. Obsługa przez sieć oddziałów i centrum telefoniczne.
 • Lokata Direct+ Corporate opracowano dla przedsiębiorstw, które swoje nadwyżki chcą korzystnie ulokować. Konieczne jest posiadanie rachunku bieżącego w Santander Consumer Banku. Pewność i bezpieczeństwo dla firmy jest gwrantowane także dzięki profesjonalnemu doradztwu Menadżera ds. Depozytów Korporacyjnych. Oferuje się stałe oprocentowanie na dowolne okresy lokacyjne. Minimalna kwota na założenie lokaty wynosi 100 000 złotych. Założenie oraz prowadzenie rachunku dla lokaty jest bezpłatne. Bezpośredni dostęp do Departamentu Skarbu odnośnie negocjowania warunków lokaty, jest zapewniony telefonicznie.

Ubezpieczenia

Bank Santander przygotował ubezpieczenia na wypadek śmierci, trwałego i cłkowitego inwalidztwa, pobytu w szpitalu lub utraty pracy, oraz jedno specjalne ubezpieczenie dla osób spełniających odpowiednie kryteria wiekowe. Poniżej aktualne oferty:

 • Ochrona Premium Plus – indywidualne ubezpieczenieżycie i na wypadek trwałego inwalidztwa powstałego wskutek nieszczęśliwego wypadku. W tym drugim przypadku wypłata wynosi 70 tyśięcy złotych z jednorazową wypłatą w wys. 10 tyś. zł. oraz co miesiąc po 1 000 zł. przez okres 5 lat. Natomiast na wypadek śmierci w wyniku wypadku ubezpieczonego, bliscy otrzymują 14 000 zł. Składkę opłaca się raz do roku w wysokości 165 złotych, co w przeliczeniu na każdy dzień wynosi 45 groszy. Ochroną objęte są 24 godziny na dobę w każdym zakątku świata.
 • Ochrona Premium – ubezpieczenie na życie i zdrowie, stworzone przez Santander Bank SA wspólnie z Amplico Life S.A. Opłata za ubezpieczenie wynosi 119 złotych za cały rok i opłaca się jednorazowo. To są 33 grosze dziennie za gwarantowaną wypłatę świadczeń w razie śmierci lub trwałego inwalidztwa powstałego w nieszczęśliwym wypadku. Suma świadczenia w razie wspomnianego inwalidztwa jest wypłacana co miesiąc po 500 złotych przez 5 lat oraz dodatkowo, jednorazowo 10.000 złotzch jednak nie więcej niż 40 tyś. złotych łącznie. Ochrona ubeypieczeniowa trwa 24 godziny na dobę na całym świecie.
 • Ubezpieczenia do kredytów samochodowych – wymuślono przez Santander Bank dla grupy osób, które zaciągają kredyt samochodowy. Zapewnia spłatę reszty kredytu w razie wystąpienia zdarzeń objętych umową ubezpieczeniową, między innymi śmierć czy trwałe inwalidztwo powstałe w wypadku. Zaleca się dokładnie zapoznać z warunkami umowy!
 • Ubezpieczenia do kart kredytowych – na wypadek śmierci lub nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego powstało trwałe i całkowite inwalidztwo ubezpieczonego. Prosimy o zapoznanie się w tym przypadku z klauzulą definiującą całkowite inwalidztwo, gdyż w praktyce najczęściej trzeba być całkowicie sparaliżowanym by można zaliczyć tą osobę do całkowitego inwalidztwa. Przykładowe ubezpieczenie przy kartach Visa Comfort.
 • Ubezpieczenia do kredytów gotówkowych – celem zabezpieczenia spłacania rat w razie gdy wysąpią niekorzystne zdarzenia losowe jak śmierć, inwalidztwo wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz utrata pracy. Santander Consumer Bank udostępnił takie pakiety jak, „Życie i Praca” dla osób w wieku od 18 do nieukończonego 61roku życia, „Życie i Droga” dla osób które ukończyły 18 rok życia ale nie ukończyły 65 roku życia, oraz „Życie Plus” również dla osób od 18 do nie ukończonych 65 lat. Dodatkowym pakietem jest tzw.”Pomoc na zawołanie” zapewniający wsparcie medyczne i techniczne.
 • Ubezpieczenia do lokat – dotyczą lokaty Direct+ Ochrona na wypadek śmierci w nieszczęśliwym wypadku oraz ubezpieczenia na życie, a przeznaczona dla osób w wieku od 18 lat do nieukończonego 70 roku życia.

Leasing

Santander Consumer Bank SA jest liderem na rynku finansowym w kredytowaniu i finasowaniu nowych samochodów oraz używanych. W ofercie swojej ma leasing konsumencki, multileasing bezpieczny oraz multileasing start.

 • Leasing konsumencki oferuje pojazdy demonstracyjne ale również nowe, których cena bez podatku (netto) nie przekracza 150.000 złotych. Opłata wstępna wynosi minimum 20% wartości pojazdu, a wartość wykupu po zakończeniu umowy już od 0,1%!
 • Multileasing bezpieczny – w ramach tej oferty bank finansuje wszystkie maki samochodów, tak nowych jak i demonstracyjnych, nie starszych jednak jak rok. Zarówno masę całkowitą samochodów osobowych jak i dostawczych dopuszcza się poniżej 3,5 tony. Okres leasingu trwa od 24 do 60 miesięcy i dostępny jest w złotówkach z oprocentowaniem stałym lub zmiennym.
 • Multileasing start – dla osób, które zamierzają dbać o bezpieczeństwo samochodu we własnym zakresie, oparte na warunkach jakie muszą być spełnione w polisie zawartej we własnym zakresie.