Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Polbank EFG

Polbank EFG Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowska 19 w dniu 19 września 2011 r. stał się samodzielnym bankiem krajowym. Wcześniej już o tej samej nazwie był jedynie oddziałem banku EFG Eurobank Ergasias SA. Akcje Polbanku EFG S.A. w 100% należą do Raiffeisen Bank Polska S.A. który z kolei należy do austriackiego (RBI) Raiffeisen Bank International A.G. Polbank EFG S.A. wychodzi swoim klientom naprzeciw ich oczekiwań, bez ukrytych opłat i drucku z gwiazdkami, a depozyty są objęte gwarancjami BFG do wysokości określonej w ustawie.

Podział działalności

Polbank EFG działalność swoją skumulował w trzy zasadnicze grupy. Klienci indywidualni, bankowość osobista oraz małe firmy i wolne zawody. Można by tutaj doliczyć jescze bankowość internetowa wraz z wyciągami i bankość korporacyjną. Ponieważ pierwszą z nich zna prawie każdy, oszczędzimy czasu na inne sprawy. Podobnie z korporacjami. Jest ich nie za wiele i chodzi tu najczęściej od duże już pieniądze, dlatego też nie ma potrzeby zajmowania się tym tematem.

Klienci indywidualni

Każdy bank zdaje sobie sprawę z tego, że każdy klient bez wyjątku, to stały dochód dla banku. Polbank zdając sobie z tego sprawę, traktuje każdego klienta indywidualnie. Dla osób fizycznych czyli klientów indywidualnych Polbank EFG przygotowuje ciekawe i korzystne – usługi oraz produkty finansowe.

Konta i oszczędności

Chcąc skutecznie oszczędzać, musimy w zależności od naszych możliwości, wybrać odpowiedni produkt bankowy. Wiedząc jaką kwotą dysponujemy oraz na przeciąg jakiego czsu możemy ją ulokować, powinniśmy wybrać taki produkt jaki odpowiada naszym preferencjom.

Kredyty gotówkowe

Polbank nie musi być reklamowany. To marka specjalizująca się w niedrogich kredytach. Charakteryzuje je atrakcyjne oprocentowanie. Także szybkość rozpatrywania wniosków z minimum formalności stawia go na czołowym miejscu.

Kredyty mieszkaniowe

Dobry kredyt miszkaniowy powinien być elastyczny pod każdym względem. Taki, by każdy nawet w trudnej sytuacji finansowej nie wpadł w tarapaty. Dopasowany do potrzeb i niespodziewanych sytuacji życiowych. Przez cały okres kredytowania mieć poczucie bezpieczeństwa co do spłaty, a nie nagłego zabrania całego dorobku życiowego.Na wypadek trudności powstałych z nienaszej winy, możemy się odpowiednio ubezpieczyć. Polbank nie oferuje zbędnych ubezpieczeń, które podrażają koszty kredytu. Oferuje tylko te niezbędne, których wybór pozostawia klientowi.

Kredyt na samochód

Kredyt samochodowy na miarę Twoich potrzeb uzyskasz w Polbanku bez zabezpieczeń. Tani kredyt z bardzo niskimi ratami na używane auto. Kupujesz auto tam gdzie chcesz i za ile chcesz, bo gotówkę dostajesz do ręki. Sprzedajesz je również kiedy chcesz i za ile chcesz, gdyż Polbank EFG nie wymaga zabezpieczeń.

Karty kredytowe

Karty kredytowe Polbanku mją wiele zalet, dzięki którym możesz otrzymać zwrot części kosztów zakupów, korzystać do 56 dni z kredytu bez odsetek itp. itd.

Fundusze inwestycyjne

Zanim w cokolwiek zainwestujesz, sprawdź poziom ryzyka oraz publikacje prawne. Poznaj aktualne wyceny łacznie z wykresami wyników historycznych oraz tabele opłat. Przeanalizuj w spokoju i skontaktuj się z doradcą Polbanki. Po spotkaniu z nim przemyśl jeszcze raz wszystkie za i przeciw i dopiero podejmuj decyzję! Nie zapominaj o aferze „Amber Gold”

Produkty strukturyzowane

Inwestuj z rozsądkiem swoje oszczędności! Szczególnie zwracaj uwagę na produkty strukturyzowane, za którymi kryją się nie tylko wysokie zyski ale równiż ryzyko utraty znacznej części zainwestowanych pieniędzy. Takie produkty składają się zazwyczaj z dwóch form inwestycji. Opcji oraz depozytu bankowego. Depozyty bankowe są objęte 100% gwarancją zwrotu naszego kapitału, ale instrument pochodny czyli opcja już nie! Mimo ryzyka, niektóre produkty strukturyzowane przynoszą niekiedy ponadprzeciętne zyski. Zyski lub straty tego rodzaju kształtowane są wzrostem lub spadkiem ceny opcji wchodzącej w skład inwestycji strukturyzowanych.

Ubezpieczenia

Oprócz produktów finansowych, Polbank oferuje również ubezpieczenia.

Bankowość osobista

Bankowość Osobista Polbanku, zajmuje się indywidualną obsługą klienta w zakresie usług finansowych. Gwarantuje ona najwyższą jakość optymalnego zarządzania majątkiem. Uzależnione jest od indywidualnych potrzeb i preferencji finansowych.

Małe firmy i wolne zawody

Oferty dla grupy wolnych zawodów oraz małych firm i przedsiębiorstw są niezwykle atrakcyjne. Indywidualne doradztwo w efektywnym zarządzaniu finansami stawia Polbank na czołowym miejscu. Rozwój biznesu swojego klienta, jest jego priorytetowym celem. Tanie i wygodne w zarządzaniu dynamiczne konto firmowe jest jednym z czynników wspierających te dążenia.