Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Open Finance SA

Open Finance Spółka Akcyjna z siedzibą prawną przy ul. Domaniewska 39 w Warszawie, to firma doradztwa finansowego, należąca do Getin Holding. Oferuje klientom indywidualnym najlepsze i wyselekcjonowane produkty z prawie wszystkich banków, jak również funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych polskiego rynku. Posiada wysoce wyszkolonych doradców, którzy pomagają – po dogłębnej analizie – w wyborze najlepszych ofert. Spółka powstała po to, by działać na korzyść klienta. Open Finace wychodzi z założenia, że wysokość ich zysku jest uzależniona od wysokości zysku klienta, dlatego na przedmiotową sprawę kładzie się wielką wagę.

Podział usług

Kredyty – Open Finance, jako doradca finansowy służy pomocą w wyszukaniu najtańszego kredytu, jaki jest dostępny na rynku lub najkorzystniejszej pożyczki. Obliczy zdolność kredytową, oprocentowanie i najkorzystniejszy okres spłaty. Pomoże zrozumieć, jakie są i czego dotyczą różnice w poszczególnych ofertach. Czy nie opłaca się lepiej w danym momencie w walucie obcej oraz wypełni niezbędne formularze i dokumenty? Dokończyć wszystkie formalności łącznie z podpisaniem umowy z bankiem. W razie potrzeby zamiana dotychczasowego kredytu na nowy na lepszych warunkach lub kilka połączyć w jeden tańszy.

Oszczędzanie – z Open Finance przekonasz się, że warto oszczędzać nawet wtedy, kiedy wydaje się to nieopłacalne. Doradca Open Finance przekona Cię, że wystarczy wybrać strategię dostosowaną do swoich możliwości i potrzeb. Z Open Finance można zrealizować swoje marzenia. Dowiedz się jak zapewnić sobie spokojną przyszłość.

Inwestowanie – W tym zakresie usług Open Finance SA pomaga osobom poszukującym dobrego rozwiązania inwestycyjnego. Pomaga zapoznać klienta nowoczesnymi produktami inwestycyjnymi oraz korzystnego lokowania pieniędzy łącznie z indywidualną strategią i rozsądnym zarządzaniem finansami osobistymi. Także pomoc w zagwarantowaniu sobie wysokiego zysku. Open Finance zapewnia swoim klientom świadome i racjonalne podejmowanie decyzji.

Emerytury – Pomyśl już dziś o swojej przyszłości. Z Open Finance możesz już dzisiaj spotkać się z doradcą i przekonać o tym, że już teraz należy zacząć kształtować swoją przyszłość.

Lokaty – Kto myśli o lokatach bankowych, ten z Open Finance może osiągnąć pewny zysk. Z doradcą finansowym Open Finance wybierzesz najlepiej oprocentowaną lokatę. Uzyskasz od niego niezbędne informacje i będziesz mógł załatwić formalności.