Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Jakie produkty finansowe oferuje Dom Kredytowy Notus S.A.

Dom Kredytowy Notus S.A. służy usługi w zakresie niezależnego doradztwa finansowego i kredytowego! Spółka Akcyjna Notus specjalizuje się w doradzaniu i wyborze swojemu klientowi najkorzystniejszych produktów finansowych. Pośredniczy w załatwianiu wszelkich formalności z tym związanych. Do usług i produktów firmy należą między innymi takich jak:

  • Kredyty hipoteczne,
  • Inwestycje,
  • Plany oszczędnościowe,
  • Ubezpieczenia.

Doradztwo Domu Kredytowego Notus w zakresie kredytów!

Kto zdecydował się na zaciągnięcie jakiegoś kredytu to wie, że każda forma pożyczki jest długiem za który trzeba odpowiednio zapłacić! Aby łączny koszt takiego kredytu był jak najtańszy, wskazane jest skorzystanie z doradztwa jakie oferuje Notus! Szczególnie przy zaciąganiu długów hipotecznych na długie lata. Doradztwo tego rodzaju, może się nie tylko przyczynić do tego, że czas spłaty kredytu będzie dużo krótszy, ale również do wynegocjowania dużo niższego kosztu całkowitego. To w sumie pozwoli nam zaoszczędzić już nie małe pieniądze!

Przy zaciąganiu jakich kredytów doradza Notus S.A.?

  • Kredyt hipoteczny, na zakup działki, nieruchomości lub generalny remont,
  • Kredyt konsolidacyjny, na spłatę wszystkich dotychczasowych zadłużeń,
  • Kredyt refinansowy, na zamianę obecnego kredytu na nowy, o dogodniejszych i na bardziej satysfakcjonujących warunkach,
  • Pożyczka hipoteczna, na dowolny cel, pod zastaw hipoteczny,
  • Kredyt gotówkowy, na dowolny cel jak samochód, sprzęt AGD, czy inne wydatki.

Doradztwo w doborze odpowiedniego ubezpieczenia.

Dom Kredytowy Notus S.A. jest znakomitym doradcą z dziedziny ubezpieczeń. Zna tajniki plusowe i minusowe wszystkich ubezpieczeń. Wie kiedy i czy w ogóle potrzebujemy ochronę finansową przed niekorzystnymi skutkami zdarzeń losowych. Ubezpieczeń na życie, w tym zapewnienie wsparcia finansowego rodzinie i bliskim w razie śmierci ubezpieczonego. Także ubezpieczenie nieruchomości na wypadek pożaru, powodzi, dewastacji, itp. itd.
Oprócz powyższych usług, Dom Kredytowy Notus S.A. służy profesjonalną pomocą w wyborze optymalnej oferty na pomnażanie kapitału poprzez inwestycje i oszczędzanie. Jest to cenna pomoc w zarządzaniu Twoimi pieniędzmi.

O Firmie

Dom Kredytowy Notus S.A. z siedzibą w Warszawie umieścił swój kapitał a akcjach. Wysokość zainwestowanego kapitału wynosi 500.000 PLN Siedziba i lokalizacja spółki Dom Kredytowy NOTUS S.A.
Ul. Marszałkowska 76
00/517 Warszawa
e-mail: biuro.warszawa@dknotus.pl