Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Net Credit Sp. z o.o. – udzielanie krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 2100 zł na okres do 30 dni!

Kto i na jakich warunkach uzyska pożyczkę?

Wiosek o pożyczkę w wysokości od 150 do 2100 złotych może złożyć każdy obywatel zamieszkały w Polsce, w wieku od 20 do 65 lat. Osoba ubiegająca się o pożyczkę krótkoterminową nie może posiadać zaległości w spłacaniu zadłużeń, jak również zobowiązań kredytowych w stosunku do innych firm.

Okres spłaty pożyczki.

Krótkoterminowa pożyczka przez internet, o której jest mowa, udzielana jest głównie na okres 30 dni. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty nawet do 12 miesięcy. Przedłużenie takie, należy zgłosić jeszcze przed upływem terminu spłaty! Za przedłużenie okresu spłaty, trzeba z góry uiścić należną opłatę. W razie wystąpienia problemów internetowych związanych z przedłużeniem okresu spłaty pożyczki, prosimy o kontakt telefoniczny z NetCredit na numer (22) 100 60 10.

Rejestracja i weryfikacja

Klikając na umieszczoną poniżej ofertę, zarejestruj się w naszej firmie. Po dokonaniu rejestracji, przelej ze swojego konta 1 złotówkę na rachunek firmy Net Credit. Tym sposobem dokonasz weryfikacji Twojego konta. Operacja ta pozwoli uwiarygodnić w bezpieczny sposób dane dotyczące Twojego rachunku, na który będą przelewane dla Ciebie przyszłe pożyczki. Po pomyślnie przeprowadzonej weryfikacji Twojego konta, wniosek na pożyczkę zostanie natychmiast rozpatrzony. W przypadku pozytywnej decyzji, pieniądze zostaną natychmiast przelane na Twoje konto.

Windykacja.

Masz problem ze spłatą , bo termin Twojej spłaty już minął? Nie jesteś w stanie przedłużyć ani spłacić całej kwoty naraz. Skontaktuj się z Działem Windykacji pod numerem telefonu: 22 257 86 18 lub email: platnosci@netcredit.pl. Zawsze istnieje jakieś rozwiązanie!

Firma Net Credit Sp. z o.o.

Net Credit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością udziela krótkoterminowe pożyczki dla osób, które w ciągu jednej godziny chcą uzyskać potrzebną gotówkę. Siedziba firmy mieści się w 01-031 Warszawa, przy ulicy Al. Jana Pawła II 61, lok.10. Kontakt telefoniczny z Net Credit uzyskacie państwo pod numerem telefonu: 221006010 lub faksem pod numerem: 221005966. Kontakt elektroniczny drogą e-mailową dostępny pod adresem: info@netcredit.pl. Inne możliwe kontakty i zapytania proszę kierować na adres Facebook: NetCredit, lub na Twitter: NetCredit. Klienci mogą składać wizytę w budynku siedziby w godzinach otwarcia od 7: 00 do 22:00.netcredit-lipiec NetCredit_750x200px Image Banner 750 x 200