Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

MultiBank

MultiBank jest detaliczną częścią BRE Banku S.A., którego siedziba mieści się przy ul. Senatorska 18 w Warszawie. Adres korespondencyjny MultiBanku brzmi: MultiBank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA, skr. poczt. 2202, 90-959 Łódź.

Leasing
Leasing jest wspaniałym narzędziem na realizację inwestycji i nie tylko. Zakup nowychlub używanych samochodów, motocykli, quadów lub urządzeń medycznych, to również sposób na szybkie sfinansowanie potrzeb firmy. Kontakt z doradcą jest wskazany, gdyż dobrych rad i informacji nigdy nie jest za dużo.
Terminale POS
Zbudujcie państwo wizerunek dobrego, wygodnego i nowoczesnego partnera do współpracy. Posiadając swój terminal POS umożliwiacie swoim klientom i partnerom na bezgotówkowe płatności za usługi oraz towary w państwa firmie. Wniosek na terminal można składać przez internet, multilinię lub w placówce banku. Dodatkowe dochody z transakcji bezgotówkowych, oraz bezpieczeństwo obsługi gotówki i zmniejszenie kosztów, to nie nieliczne tylko korzyści jakie z tego płyną. Warto się temu dobrze przyjrzeć.