Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Bank Millennium S.A.

Bank Millennium jest spółką akcjyjną z siedzibą w Warszawie przy ul. Stanisława Żaryna 2A. Jest to ogólnopolski, uniwersalny bank oferujący usługi wszystkim segmentom rynku. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Głównym akcjonariuszem jest Banco Comercial Portugues. Millennium bcp, jest zarazem największym bankiem komercyjnym w Portugalii.

Produkty i usługi finansowe

Bank Millennium jak żaden inny bank, serwuje ogromną gamę atrakcyjnych produktów i usług dla każdego rodzaju klienta. Począwszy od klienta indywidualnego, który nie wymaga zbyt wiele, poprzez komfortową bankowość prywatną, jak również prestiżowe finanse osobiste, biznesowe inwestycje i skończywszy na bankowości dla przedsiębiorstw. W Banku Millennium każdy znajduje dla siebie jakąś atrakcyjną ofertę!

Kredyty

Millennium Bank dla klientów indywidualnych, przygotował swoje usługi i produkty w bardzo rosądny sposób. „Prestigowe” produkty oraz „Bankowość Prywatna”, czynią go – w porównaniu z innymi bankami – jeszcze bardziej przyjaznym i korzystnym bankiem dla każdego.

Pilna Pożyczka, to gwarancja otrzymania zwrotu nadpłaconych odsetek jeżeli taki sam kredyt w innym banku jest tańszy. Niezależnie od tego oprocentowanie całego kredytu zostanie obniżone również do tego poziomu, jaki otrzymał klient w innym banku. Pożyczkę można otrzymać w Oddziale Banku Millennium, przez telefon lub przez Internet. Istnieje możliwość podwyższenia istniejącej pożyczki przy zachowaniu tej samej wysokości raty miesięcznej. Służby mundurowe, administracja publiczna i nauczyciele, korzystają ze specjalnego uprzywilejowania (brak zbędnych formalności). Pilna pożyczka, to bardzo niskie raty miesięczne. Od każdego 1000 złotych rata wynosi zaledwie 18,36 złotych miesięcznie. Oprocentowanie kredytu już od 7,90% , które można indywidualnie ustalać. Okres kredytowania można wybrać nawet do 84 miesięcy, a prowizja za jego udzielenie dostępna już od 3%.

Pilna Pożyczka konsolidacyjna, to zamiana kilku rat w różnych bankach na jedną dogodną, o niższym oprocentowaniu. Konsolidacji udziela się na zadłużenia kredytów ratalnych, gotówkowych, limitów w koncie osobistym czy kart kredytowych. Możliwość konsolidacji nawet 8 rodzajów zadłużeń. Kwota ogólna jest dostępna w wysokości nawet do 150 tysięcy złotych, ze spłatą do 7 lat. Możliwe jest uzyskanie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel w wysokości do 80 tysięcy złotych. Prowizja wynosi 2%. Również w tym rodzaju kredytu jest udzielana gwarancja kredytu najniższej ceny!

Limit w koncie osobistym – nie nalicza się oprocentowania za kredyt przez 7 dni w każdym miesiącu rozliczeniowym. Oprocentowanie standardowe wynosi 18% od faktycznie wykorzystanej kwoty, a nie od wysokości przyznanego limitu. Opłata za udzielenie, odnowienie lub podwyższenie limitu wynosi min. 50 zł, ale nie więcej niż 1%. Przeniesienie z innego banku jest bezpłatne.

Pożyczka pod aktywa jest przewidziana dla osób posiadających w Millennium Banku oszczędności lub jakiegoś rodzaju aktywa, ale pilnie potrzebują gotówki. Idealne rozwiązanie na poprawę płynności finansowej nie tracąc przy tym zysków, związanych z przedwczesnym wycofaniem inwestycji lub oszczędności. Pożyczka pod aktywa udzielana jest w 4 walutach, tj. PLN, EUR,USD i CHF. OKres kredytowania dostępny jest w granichach od 7 dni do 12 miesięcy. Wysokość opłaty przygotowawczej oraz oprocentowania kredytu możliwa do negocjowania.

To tylko kilka przykładów kredytów czy pożyczek. Millennium Bank dysponuje bardzo, ale to bardzo szeroką gamą kredytów i pożyczek możliwych do skonfigurowania tak, aby klient był zadowolony i bank również. W tym banku naprawdę warto przyjrzeć się jego ofertom. Prawie wszystko można załatwić na telefon, przez internet lub osobiście w oddziale bankowym.

Konta

Millenium Bank daje do wyboru wiele możliwości w zakresie kont osobistych dla klientów indywidualnych oraz różnych rachunków dla firm i przedsiębiorstw. Dla klientów indywidualnych przykładowo ciekawymi ofertami są takie konta jak:

 • Dobre konto
 • Konto osobiste
 • Konto osobiste premium
 • Konto osobiste student
 • Konto osobiste junior
 • Konto walutowe, oraz
 • Konto internetowe.

Dla osób prestiżowych banku Milennium proponuje się takie konta jak:

 • Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w walucie,
 • Konto osobiste prestige junior, oraz
 • Konto osobiste presitige.

Również dla osób najbardziej wymagających, zaprojektowano rachunek zwanym „Bankowość Prywatna” Tego rodzaju rachunek zapewnia klientowi efektywne zarządzanie osobistymi finansami. Konto tego rodzaju może być prowadzone w PLN, USD, EUR i GBP a dostęp do niego otwarty przez 24 godziny na dobę.

Dla przedsiębiorstw i ludzi biznesu w zakresie kont i rachunków zaoferowano takie usługi i produkty jak:

 • Rachunki bieżące w tym konto: Biznes, Biznes Start, Biznes Profesja, Biznes Trade lub Biznes w walucie obcej.
 • Finansowanie potrzeb za pośrednictwem kredytów gotówkowych, inwestycyjnych, w rachunku bieżącym, gotówkowych, inwestycyjnych i w rachunku dla klientów MAKRO, oraz hipoteka na rozwój firmy.
 • Finansowanie handlu na zasadzie Akredytywa, Gwarancja Bankowa lub Inkaso dokumentowe.
 • Faktoring, czyli nabywanie i finansowanie wierzytelności, należnych od odbiorców. Zapewnia bezpieczeństwo i poprawę płynności finansowej przedsiębiorstw.
 • Leasing jest formą finansowania inwestycji, którą zakupuje bank i oddaje ją do użytku korzystającemu z leasingu. Leasingobiorca (przedsiębiorca) płaci finansującemu (bankowi) miesięczne raty jakie ustalono w umowie.
 • Inwestowanie kapitalu – to propozycje Milenium Banku na lokaty i otwarte fundusze inwestycyjne, a także rachunki premiowane jak np. „Rachunek On-Line Biznes”
 • Bankowość transakcyjna jest również korzyścią dla klienta. Specjaliści od bankowości pomagają swoim doradztwem, zwiększać obroty obniżając koszty. Z działalności tej można wymienić chociażby: lokaty i depozyty, konsolidacja sald i wiele innych.
 • Fundusze UE – proces wspólfinansowania inwestycji przez Unię Europejską, której pośredniczy Millennium Bank w oparciu o partnerstwo z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Bank Gospodarstwa Krajowego. Są to kredyty dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
 • Produkty skarbowe – możliwe zawieranie transakcji kasowych na rynku walutowym m.in. ForexTrader, Forward, Swap, Opcja walutowa itp.
 • Usługi powiernicze, to serwis ekonomiczny oferujący prowadzenie rachunku papierów wartościowych oraz usług związanych z ustanowieniem i obsługą rachunków zastrzeżonych.

Karty płatnicze

Bank Millennium swoje karty płatnicze podzielił na dwa rodzaje. Karty kredytowe i Karty debetowe.

Z kart kredytowych na uwagę zasługują takie jak:

 • Visa Impresja – roczna opłata za obsługę karty w kolejnych latach to 0zł/40zł/75zł uzależnione od obrotów na karcie. Za kartę dodatkową pobiera się roczną opłatę w wysokości 30 zł. Istnieje możliwość skorzystanie dwa razy w roku z kredytu w karcie bez płacenia odsetek nawet do 12 miesięcy. Można go otrzymać w ramach programu „Wygodne Raty” Limit kredytowy do 100 tyś. zł.
 • MasterCard Imresja – j.w. Rwnie limit kredytowy aż do 100 000 zł,
 • Visa – limit kredytowy do 15 000 zł.
 • MasterCard – limit kredytowy do 15 000 zł.
 • American Express – limit kredytowy do 50 000 zł.
 • Visa Gold – indywidualnie ustalany limit kredytowy, aż do 50 000 zł.
 • MasterCard Gold – indywidualnie ustalany limit kredytowy, aż do 50 000 zł.
 • American Express Gold – indywidualnie ustalany limit kredytowy, aż do 50 000 zł.
 • Visa Platinum – indywidualnie ustalany limit kredytowy, minimum 20 000 zł.

Bank wprowadził również karty partnerskie jak: Piotr i Paweł Millennium MasterCard, WWF Millennium MasterCard, Generali Millennium Visa, oraz MAKRO Millennium MasterCard Credit.
Wszystkie karty korzystać mogą z: 5% zwrotu wartości wydatków u partnerów Banku, maksymalnie do 760 zł rocznie.

Karty debetowe do kont osobistych:

 • Visa Dobre Konto, do 3% max. 50 zł miesięcznie, za zakupy w supermarketach, sklepach spożywczych i stacjach paliw na terenie Polski wraca na „Dobre Konto” Warunkiem jest minimum 1000 złotych miesięcznych wpływów na „Dobre Konto” i raz w miesiącu opłata transakcji kartą. Możliwość wypłaty gotówki do 200 zł w punktach usługowych ze znakiem Cash Back.
 • Maestro oraz Maestro PayPass – zwrot 1% wartości zakupów i innych transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą do konta internetowego, jednak nie więcej niż 760 zł rocznie. Płatności do 50 zł nie potrzeba potwierdzać numerem PIN. W punkatach oznaczonych „Cash Back” można pobierać gotówkę w wysokości do 200 zł dziennie.
 • Visa Konto – w trakcie płacenia kartą w punktach oznaczonych symbolem „Cash Back” można dziennie wypłacać 200 zł gotówki.
 • MAKRO Millennium Maestro – w zależności od statusu klienta w MAKRO dostępne są 3 rodzaje karty. Niebieska, Srebrna i Złota. Umożliwiają płatności w halach MAKRO i punktach usługowo-handlowych na całym świecie należących do systemu płatnościowego „MasterCard” Możliwość płacenia w systemie zbliżeniowym PayPass bez potwierdzania PIN do kwoty 50 zł dziennie. Dostępna jest wypłata Cash Back do wysokości 200 zł dziennie.
 • Visa Euro26 – jest kartą debetową dla młodzieży, która dzięki programowi Euro26 ma dostęp do zniżek w Polsce i za granicą. Cash Back pozwala na wypłatę gotówki w trakcie płacenia kartą. Karta umożliwia płatności bezgotówkowe w internecie oraz wszędzie tam gdzie widnieje logo Visa. Możliwość wypłaty gotówki z bankomatów itp. Za użtkowanie karty, miesięczna opłata wynosi 5 złotych.
 • Maestro Voyager jest wydawana do konta walutowego. Transakcje i wypłaty są również rozliczane w euro, bez przeliczeń kursowych oraz prowizji. Płatności bezgotówkowe dostępne na całym świecie tam gdzie widnieje logo Maestro. Karta debetowa Millennium Maestro Voyager posiada możliwość płacenia zbliżeniowego, bez kodu PIN dzięki PayPass technologii. Opłata miesięczna za użytkowanie karty wynosi 1 złoty.

Millennium Bank w swoich ofertach kart kredztowych oraz kart debetowych ma wiel innych i ciekawych ofert. Są to karty prestiżowe jak: Karta Debetowa Millennium Visa Prestige, Złote Karty Kredytowe, Karta kredytowa Millenium Visa Platinum. Także elitarne karty płatnicze jak: World Debit MasterCard, czy MasterCard World Signia. Bank Millennium jako jedyny chyba na ryku, ma tak szeroki wybór kart płatniczych. Oprócz różnego rodzaju kart kredytowych i debetowych w obrocie są także karty obciążeniowe: Visa Executive Gold, Visa Executive Silver i MasterCard Corporate. Jednym słowem nie mam niczego czego by klient nie znalazł dla siebie, i to obojętnie czy to osoba prywatna czy jakaolwiek firma. Millennium Bank stoi otworem dla każdego!