Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Kredyt mieszkaniowy.

Tego rodzaju kredyt przeznaczony jest dla podmiotów (TBS), utworzonych na podstawie ustawy z dnia 26.10.1995, o niektórych formach popierania budownictwa miszkaniowego, (Dz. U. z 1995 r. Nr 133, poz. 654 z późniejszymi zmianami). Formy Towarzystw Budownictwa Społecznego mogą występować w postaci: Spółdzielni osób prywatnych, Spółek z ograniczoną odpowiedzialnościa lub Spółek Akcyjnych. Udogodnienia i oferty tego rodzaju kierowane są dla mniej zamożnych rodzin i osób samotnych, których sytuacja finansowa nie pozwala na kupno lub wynajem mieszkania na wolnym rynku, a jedynie wynajem czynszowego z budownictwa społecznego. Tego rodzaju formy budownictwa mieszkaniowego realizowane są w oparciu o kredyt, udzielany przez Bank Gospodarstwa Krajowego z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego (KFM) dla Spółdzielni Mieszkaniowych i Towarzystw Budownictwa Społecznego. Są to najczęściej mieszkania na wynajem, gdzie kredyt spłaca lokator w czynszu. Jest to najtańszy kredyt na finansowanie budownictwa mieszkaniowego. Wysokość oprocentowania takiego kredytu wynosi tylko 50% stopy redyskonta weksli Narodowego Banku Polskiego.

Kredyty mieszkaniowe na zakup lub remont mieszkania własnościowego.

Kredyt na remont mieszkania można niekiedy zakwalifikować do kredytów gotówkowych, gdyż chodzi w tym przypadku o niewielkie kwoty. Są one udzielane bez większych trudności i zbędnych formalności.

Kredyty mieszkaniowe na zakup nowegi i zarazem własnościowego mieszkania, to takie kredyty których spłata zabezpieczana jest hipoteką. Chodzi tu już bowiem, o większe kwoty, niskie raty i dłuższy okres spłaty. Coraz bardziej wspierane są przez administarcję rządową młode rodziny, którym udziela się celowego wsparcia oferując im kredyty preferencyjne mieszkaniowe. Jest to najlepszy kredyt mieszkaniowy dla rodzin. Warunki na których się go udziela są dużo korzystniejsze od tych, które obowiązują ogólny rynek kredytowy. Jest to tani a może nawet najtańszy kredyt mieszkaniowy na rynku, gdyż preferowany jest przez Państwo według niższych stóp procentowych i niższym zabezpieczeniu niż się zwykle tego wymaga. Sprawdź jak drogi jest taki kredyt. W tym celu zamieszczono na stronie kalkulator kredytu mieszkaniowego.

Kredyt mieszkaniowy dla singli.

Tak jak młode rodziny preferowane są przez Rząd Polski przy zaciąganiu kredytów mieszkaniowych, tak i osoby samotne doczekały się podobnego traktowania. Również i dla nich został uruchomiony program, udostępniający tzw. tani kredyt mieszkaniowy dla singli. Więcej na temat pod „Rodzina na swoim