Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Uwaga na oszustów udzielających prywatne kredyty!

To już nie setki, ale tysiące osób padło ofiarami podłych oszustów. Fora kredytowe uginają się od takich informacji. Wszystkie ofiary łapią się na ogłoszenia typu „Centrum Pożyczek Prywatnych”, „Polskie Centrum Kredytowe” lub coś w tym rodzaju. Osoby w nagłej potrzebie, widząc w nich ostatnią deskę ratunku, zapominają o rozsądku i wpadają w ich sidła!

Oszuści, zawsze przed uzyskaniem kredytu żądają zaliczki, czego nie robią banki ani uczciwe i szanujące się firmy. Również prywatne osoby, udzielające pożyczek na zasadzie umowy cywilno-prawnej, nie pobierają żadnych wstępnych opłat!

Jeżeli ktoś w potrzebie zaciąga pożyczkę od osoby prywatnej lub instytucji poza bankowej, to nie powinien za żadną cenę przed jej uzyskaniem, wpłacać żadnych należności! To my chcemy pieniądze, a nie kto inny! Dostaliśmy pożyczkę, to z niej dopiero opłacamy powstałe w tym zakresie koszty. Opłaty te powinny być ujęte w umowie i potwierdzone obustronnym podpisem! Za żadne skarby świata nie wpłacajcie zaliczek! Ani gotówką do ręki, ani na weksel czy przelew na konto! Oszuści zazwyczaj są dla nas mili, nie widzą problemu w uzyskaniu pożyczki. Proponują pożyczki bez zaświadczeń, bez poręczycieli i na dowolną kwotę, bo od niej jest ustalana wysokość zaliczki, jaką ofiara ma wpłacić. Dobry bank lub instytucja pozabankowa postępuje wręcz odwrotnie, dlatego niekiedy na nie tak psioczymy.

Wniosek! Nie ma sytuacji bez wyjścia! Nawet banki dla osób w bardzo trudnych sytuacjach idą na rękę. Są przecież kredyty konsolidacyjne, które mają zbić wszystkie zadłużenia w jedno na dużo niższych ratach, za to rozłożone na dłuższy okres spłaty. Niekiedy można uzyskać nawet dodatkowy zastrzyk finansowy w gotówce na bieżące lub doraźne wydatki.

Podziel się/Dodaj do ulubionych