Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Getin Noble Bank mobilizuje Open Finance do promowania kont oszczędnościowych na 8%?

Dziwne, ale prawdziwe! Getin Noble Bank wprowadzając ograniczenia w sprzedaży kredytów hipotecznych, ograniczył również zyski swojemu partnerowi, jakim jest Open Finance. Chcąc się mu w jakiś sposób wynagrodzić, wymyślił program oszczędnościowy z 8% odsetkami. Promowaniem i sprzedażą tej oferty, ma się zająć Open Finance. Wszystko było by fajne i bez podejrzeń, gdyby nie fakt, że przez pięć lat można zarobić 8% na czysto i to bez żadnych zobowiązań ani opłat.

W takie bania luki nawet dziecko z przedszkola nie uwierzy! No i z przypuszczeń stał się fakt. Zarobek banku a nie konsumenta kryje się, w czym innym. To coś nazywa się kontem oszczędnościowym „Super Saver“, jaki reklamuje mBank i inne. A dlaczego taka nazwa? Bo chcąc owe 8% zarobić, trzeba założyć konto oszczędnościowe w Getin Noble Banku! Do konta oszczędnościowego niestety musimy posiadać lub założyć w Getin Banku, rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy na minimum 5 lat, na który wpłacać będziemy, co miesiąc nie więcej niż 25 złotych. Mało tego, to jeszcze musimy wziąć z Getin Banku kartę płatniczą, na której miesięcznie musimy wykazać 1000 złotych wpływów i 400 złotych obrotów generowanych kartą płatniczą, w przeciwnym razie opłata za rachunek będzie nas kosztować 9,99 złotych.  Jeśli to nie są ograniczenia i żadne zobowiązania, to ja nazywam się głupcem! Robiąc rachunek końcowy tak szlachetnego programu z myślą o przyszłości naszych dzieci, stwierdzić można jedno. Jeśli przepisy podatkowe, inflacja i ceny nie zmieniłyby się przez cały okres oszczędzania, to czysty zarobek po odliczeniu podatku, wyniósłby zaledwie 125 złotych!

Wnisek! Przy tak pędzącej inflacji i wzroście cen w takim tempie jak to się dotąd odbywa, to zarobek na tej ofercie będzie wynosił dużo więcej niż 125 złotych, ale na MINUS!!!

Podziel się/Dodaj do ulubionych