Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Na wypadek najlepiej z assistance

Mimo iż wypadki na drogach zdarzają się bardzo często wciąż istnieje wielu kierowców, którzy tego nieszczęścia nie doświadczyli. I choć z takiego stanu rzeczy wypada się tylko cieszyć, warto także wspomnieć o kilku zasadach postępowania w razie wypadku bądź stłuczki. Gdy dojdzie do kolizji na drodze najważniejszą rzeczą jest wezwanie policji. Niektórzy kierowcy nie chcą tego robić, ponieważ czas oczekiwania na radiowóz może być bardzo różny, inni nie wzywają mundurowych szczególnie przy małych szkodach by nie dostać punktów karnych. Wezwanie policji jest jednak przydatne, ponieważ raport z wypadku spisany przez policjanta jest o wiele bardziej wiarygodny niż ten spisany przez poszkodowanego.

Nawet, jeśli sprawca wypadku zapewnia, że zapłaci odszkodowanie za wypadek samochodowy to straty, których doznał pojazd mogą by znacznie większe niż to co widać gołym okiem. By uzyskać odszkodowanie za wypadek samochodowy trzeba będzie przedstawić ubezpieczycielowi raport. Oczywiście da się spisać go samodzielnie, jednakże  kierowca, który nigdy nie miał wypadku nie zawsze będzie w stanie zrobić to profesjonalnie,  przez co odszkodowanie za wypadek samochodowy może zostać znacznie zaniżone lub w ogóle niewypłacone, dlatego ogromną pomocą podczas wypadku jest ubezpieczenie assistance.

Ubezpieczenie assistance zapewnia w razie kolizji pomoc specjalisty, który jest w stanie dotrzeć na miejsce zdarzenia już w pół godziny. Specjalista zajmuje się wszystkimi formalnościami związanymi z wypadkiem to znaczy spisuje oświadczenie i robi dokładną dokumentację fotograficzną. Dzięki temu nie ma potrzeby wzywania mundurowych i ma się gwarancję, że odszkodowanie za wypadek samochodowy zostanie wypłacone szybko i w pełnej kwocie. Ubezpieczenie assistance zapewnia także bezpłatne holowanie z miejsca wypadku prosto do zakładu naprawczego. Kierowcy bez assistance muszą sami zadbać o lawetę, co wiąże się ze stresem i dodatkowymi kosztami, jeśli korzysta się z usług niezbyt uczciwych holowników. Nie każda osoba w stresowej sytuacji potrafi jasno myśleć, dlatego by nie narażać się na niepotrzebne koszty a tym bardziej straty warto posiadać ubezpieczenie assistance. Dzięki niemu bowiem każdy kierowca wyjdzie z wypadku obronną ręką.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *