Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Raiffeisen Bank to bank nowych ofert na produkty finansowe

Coraz wyższe oprocentowania, minimalne opłaty za prowadzenie oraz za przelewy. Banki prześcigają się z nowymi ofertami, byle tylko zyskać klienta. Niestety sytuacja na rynku jest już taka, że trudno się wybić bankom z ofertami na konto osobiste i produkty finansowe. Zamiast obniżać ceny, banki starają się dodawać do kont nowe gratisy. Raiffeisen Bank, chcąc pozyskać klientów, proponuje  aż cztery nowe pakiety w miejsce, gdzie inne banki oferują konto osobiste. Zakładając rachunek w  Raiffeisen Bank, klienci otrzymują nieodpłatną pomoc medyczną osobom, które wykupują ubezpieczenie indywidualne, rodzinne lub grupowe w Europ Assistance Polska.

Raiffeisen Bank oferuje cztery różne konta osobiste od opcji bezpłatnej po ekskluzywne konto osobiste Premium.

Premium nie oznacza jednak wysokopłatnego konta. Konto osobiste Premium jest bezpłatne jeśli miesięczny wpływ na rachunek utrzyma się na poziomie 8 tys. zł. Raiffeisen Bank nie pobierze również opłat za to konto, jeśli klient posiada w banku oszczędności w wysokości 150 tys. Dotyczy to zarówno depozytów, funduszy inwestycyjnych jak i lokat strukturyzowanych.

W przypadku, jeśli na konto osobiste Premium w Raiffeisen Bank wpływa miesięcznie minimum 5 tys a aktywa przekraczają 100 tys. zł opłata za konto, za które standardowo pobierana jest opłata w wysokości  49,99 zł, wynosi 9,99 zł miesięcznie.

Niskie opłaty to jednak nie wszystko. Raiffeisen Bank  kliento mkonta Premium nie oprocentowuje kredytów do 1 tys zł. Klient tego konta ma również otworzoną linię kredytową na 40-60 tys. zł, może otrzymać kartę debetową, która umożliwia płatności bezstykowe w technologii PayPass. Raiffeisen Bank dodaje również program rabatowy, oraz wyjątkowo szeroki pakiet usług assistance oraz concierge.

Pozostałe oferty na konto osobiste to pakiety: Comfort, Comfort Direct oraz Standard. To ostatnie konto prowadzone jest bez opłat, pozostałe konta mają różne opłaty, uzależnione od wysokości wpłat na rachunek.

Nowością jeśli chodzi o konto osobiste jest obecnie bez wątpienia darmowa pomoc medyczna. Europ Assistance Polska, Towarzystwo Ubezpieczeń InteRisk wprowadzili pakiet usług medycznych dla osób, które wykupują ubezpieczenie indywidualne, rodzinne lub grupowe.

Pakiet takich usług obejmuje wizytę lekarza lub pielęgniarki, dostawę lekarstw, transport medyczny do i z placówki medycznej oraz przekazywanie informacji rodzinie lub pracodawcy klienta. Osoby mające ten pakiet medyczny będą mogły również skorzystać z pomocy psychologa, usług fizykoterapeuty, bez względu na to czy będą one świadczone w domu, czy w poradni rehabilitacyjnej.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *