Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Ranking kredytów samochodowych – październik 2010 r.

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez samochodu w obecnych czasach. Niestety dla wielu osób czy rodzin, samochód pozostaje nadal poza finansowymi możliwościami. To spory wydatek, zwłaszcza, jeśli ktoś chce zakupić nowe, nieużywane auto. Sposobów na sfinansowanie pojazdu jest kilka. Najbardziej popularny to oczywiście kredyt samochodowy. Istnieją jednak i inne kredyty, dzięki którym zdobędziemy upragnione pieniądze na nowy samochód.  Jeśli brakuje niewiele gotówki można skorzystać z kredytu odnawialnego przy koncie. Można również wziąć zwykły kredyt gotówkowy lub kredyt po hipotekę.

Oczywiście najczęściej brane kredyty pod zakup samochodu, to te bezpośrednio przygotowane na tę okazję.

Gdzie znajdziemy najlepszy kredyt samochodowy?

Aby dowiedzieć na to pytanie musimy wziąć pod uwagę kilka szczegółów. Nie dla każdego bowiem oferta jednego banku będzie tak samo atrakcyjna. Różne banki, mają różne oferty na kredyty, w zależności od portfela klienta, jego zdolności kredytowej, wysokości kredytu czy waluty w jakiej chcemy się zadłużyć. Mało kto wie, że warunki umowy o kredyt samochodowy zależą również od marki samochodu jaki chcemy zakupić. Jest bowiem na rynku kilka banków samochodowych (np. Fiat Bank, Volkswagen Bank, Toyota Bank), gdzie bez wątpienia dadzą nam kredyt samochodowy na lepszych warunkach, jeśli będziemy mieli zamiar zakupić samochód z marki jaką prezentują.

Banki tradycyjne – uniwersalne mają również własną ofertę na kredyty samochodowe. W ostatnim czasy zmiany w ofercie na kredyt samochodowy wprowadził Lukas Bank, który wprowadził kredyt  bez prowizji.

Przeszukując oferty na kredyty, trzeba się kierować nie tylko ich ceną, ale brać pod uwagę kilka różnych czynników. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z dostępnych w Internecie kalkulatorów kredytowych lub rankingów.

W dalszej części artykułu przedstawimy kilka nowych ofert bankowych na kredyt samochodowy. Zacznijmy więc od banku, który oferuje niskie procentowanie i obniżoną prowizję jeśli posiadamy w tym banku konto osobiste. Mówimy tu o Lukas Banku, który dodatkowo zapewnia szybką decyzję kredytową oraz przydziela kredyty na samochód nawet jeśli klient nie posiada wkładu własnego.

Jeśli natomiast jesteśmy łasi na promocje, warto sprawdzić ofertę Fiat Banku. Część promocji dotyczy konkretnej marki samochodów, część przydzielanych jest bez względu na to, co chcielibyśmy kupić. Jeśli więc upatrzyliśmy sobie  Alfa Romeo lub Lancia, Fiat Bank zapewni nam kredyt 50/50. Dobre promocje na kredyt samochodowy bank posiada oczywiście na marki Fiata, np. Kredyt 6,99 TURBO. Można tu również otrzymać niższe procentowanie (nawet do 0%), niższą opłatę przygotowawczą lub zostać zwolnionym z wpłaty własnej.

Auto „nie po wuju” zakupimy korzystając z oferty na kredyt samochodowy mBanku. Tu możemy wybierać w Fertach w trzech walutach: PLN, EURO i CHF. MBank daje kredyty na 10 lat i nie pobiera prowizji od wcześniejszej spłaty. Jeśli potrzebna nam jest kwota do 10 tys., bank nie będzie wymagał również wkładu własnego.

Jeśli chcemy płacić niższe raty przez cztery pierwsze miesiące lub potrzebujemy gwarancji na serwis i naprawy warto się zdecydować na Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank. Nie musimy się fatygować do placówki banku, bowiem doradca kredytowy, przyjedzie we wskazane miejsce o ustalonej z nim godzinie. Wnioski o spotkanie z doradcą mżna składać online.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *