Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Promocja na kredyty gotówkowe – październik 2010

Gdy nadchodzą jesienne, chłodniejsze wieczory, dla banków zaczyna się okres, w którym walka o klienta jest wyjątkowo zaostrzona. Z tym wiążą się oczywiście korzystne dla nas promocje i atrakcyjne propozycje. Nie inaczej sprawa się ma, gdy chodzi o kredyt gotówkowy. Jest to wciąż jedna z najpopularniejszych opcji kredytowania, jakiej może nam udzielić dowolny bank, a różnorodność warunków i ofert może przyprawić dosłownie o zawrót głowy. Przyjrzyjmy się więc, co oznacza kredyt gotówkowy w poszczególnych polskich bankach.

Kredyt gotówkowy PKO BP, CitiHandlowy, Eurobank

Zacznijmy od

  • PKO BP, który wciąż pozostaje najbardziej rozpoznawalnym polskim bankiem –  oferowana jest tam tak zwana „Max Pożyczka Mini Rata” z dwoma ofertami specjalnymi, czyli: dla kwot do 3 000 złotych (z ubezpieczeniem) spłacanych w dwunastu ratach – oprocentowanie wynosi 6,99%; dla kwot powyżej 3 000 do 5 000 złotych (z ubezpieczeniem na rok) – udzielana z pominięciem prowizji.
  • Citi Handlowy proponuje kredyt gotówkowy bez prowizji lub otrzymanie w ramach gwarantowanej nagrody komputera, o ile kwota kredytowana przekroczy 80 000 złotych netto.
  • Eurobank, podobnie jak PKO BP proponuje dwie opcje w przypadku kredytu gotówkowego, w pierwszej z nich bank obniża oprocentowanie, w drugiej – zgadza się na odroczenie spłaty rat nawet o trzy miesiące.
  • Dla odmiany BNP Paribas Fortis oferuje kredyty gotówkowe z obniżonym oprocentowaniem i prowizją, a na czas spłaty uruchamia klientowi specjalne, darmowe konto osobiste.
  • Bardzo ciekawe oferty znajdziemy w placówkach banków: Allianz i Lukas. W pierwszym otrzymamy bon na zakupy w sklepie merlin.pl, o ile zdecydujemy się na kredyt o wysokości od piętnastu do sześćdziesięciu tysięcy złotych na okres minimum pół roku (z ubezpieczeniem). W drugim natomiast możemy otrzymać elegancką kawiarkę (oczywiście ta część promocji obowiązuje do wyczerpania zapasów), a dodatkowo kredyt gotówkowy jest udzielany bez ponoszenia przez klienta kosztów prowizji.

Bank stara się pozyskać klientów na różne sposoby, reklamując się, polecając, niekiedy ośmieszając warunki konkurencji. Wszystko to razem wpływa na sytuację rynku kredytów w Polsce. Obecnie można ocenić ją jako dobrą, choć nie tak otwartą jak jeszcze kilka lat temu. Tym niemniej, gdy rozejrzymy się uważnie, bez wątpienia odszukamy najwłaściwszą ofertę mogącą umożliwić nam nie tylko spełnienie marzeń, ale także prozaicznie wesprzeć napięty domowy budżet lub pokryć nagłe i zupełnie nieprzewidywane wydatki. Warto tu nadmienić, że zazwyczaj bank zmierza do tego, by kredyt tego typu był udzielany przy minimum formalności, w jak najkrótszym czasie. Ma to oczywiście na celu uatrakcyjnienie oferty, gdyż obecnie czas to pieniądz, a klient liczy na rzetelną, sprawną i miłą obsługę.  Kredyt gotówkowy to uniwersalne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie na rynku bankowości.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *