Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Nowe konto osobiste w PKO BP

PKO BP jest jednym z większych i stabilniejszych banków w naszym kraju. Na nowy rok postanowił przygotować kilka nowości dla klientów indywidualnych. Nie wszystkie szczegóły są jeszcze jawne, niemniej o pewnych zmianach zaczyna się już mówić w kontekście strategii rozwoju banku. Jednym z projektów jest, dawno nie zmieniana, oferta rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, póki co jednak, władze firmy nie chcą podać więcej informacji na ten temat.

Bankowość internetowa

Mimo opinii konserwatywnego banku trzeba zauważyć, że prężnie rozwija się w nim bankowość internetowa. Nazwa Inteligo jest w Polsce rozpoznawalna, tym bardziej, że bankowość internetowa obsługiwana przez ten serwis transakcyjny obejmuje już 3 mln korzystających z niej osób. Wewnętrzne badania przeprowadzone dla PKO BP wskazują, że klienci cenią intuicyjność obsługi, czytelność, jak również bezawaryjność, jakie daje im bankowość internetowa sygnowana marką Inteligo. PKO BP nie osiada na laurach i pracuje nad specjalną aplikacją zintegrowaną z systemem transakcyjnym,  umożliwiającą regulowanie rachunków w rożnych miejscach za pomocą telefonu komórkowego. Widać więc dążenie do tego, by bankowość internetowa stawała się jeszcze bardziej nowoczesna.

Kredyt w PKO BP

PKO BP rozwija się również, jeśli chodzi o różnego rodzaju kredyty. Prym wiodą kredyty hipoteczne, których suma w miesiącu wynosi ok. 1 mld zł. Klienci też często decydują się na kredyt gotówkowy. Bank udziela ich łącznie na kwotę ok. 900 tys zł miesięcznie. Zarząd nie obawia się też obostrzeń Komisji Nadzoru Finansowego, które mają uderzyć w kredyty walutowe. Mimo, że stanowią one 40 % wszystkich udzielonych przez bank, to jeśli chodzi o nowo udzielane, nie jest ich więcej niż 20 %, reszta to kredyty złotówkowe, które chce promować KNF. PKO BP nie spodziewa się raczej, by liczba klientów chcących uzyskać w nim kredyt zmniejszyła się w przyszłym roku. Nie planuje też żadnych akcji akwizycyjnych, mających na celu przekonanie nowych konsumentów, że kredyt wzięty w PKO BP to dobry pomysł.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *