Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Który kredyt gotówkowy jest najlepszy – konkurs

Jest wiele sytuacji w życiu, w których nagle potrzebujemy większej ilości pieniędzy, ale niestety nie dysponujemy takimi oszczędnościami. Na szczęście, nie ma większych problemów w uzyskaniu szybkich, dodatkowych pieniędzy na dany cel, na przykład z banku czy też innej instytucji finansowej. Kredyt gotówkowy, nazywany również kredytem konsumpcyjnym, jest jednym z możliwości szybkiego pozyskania większej gotówki. Pożyczone od banku pieniądze można przeznaczyć w zasadzie na wszystko, począwszy od większych zakupów, aż po wycieczki zagraniczne. Zaciągając kredyt gotówkowy w banku możemy pozyskać dużą sumę pieniędzy, nawet powyżej 100 000 zł. Banki udzielają takie kredyty od ręki, często nie wymagając nawet poręczycieli ani innych zabezpieczeń. Kredyt gotówkowy na dowód jest dostępny w wielu polskich bankach, choć trzeba przyznać, że nie będzie to najlepszy kredyt, bowiem jego koszty okazują się znaczne.

Każdy klient poszukuje na rynku najbardziej korzystnej oferty kredytowej. Skąd jednak wiedzieć, jakie parametry powinien mieć najlepszy kredyt?

Biorąc kredyt gotówkowy należy zwrócić uwagę nie tylko na jego oprocentowanie, bowiem nie tylko ono decyduje o jego kosztach. Niższe oprocentowanie oznacza oczywiście niższą miesięczną ratę, ale liczy się też okres spłaty kredytu. Banki decydując o tym, czy udzielą kredyty, biorą również pod uwagę indywidualną sytuację każdego kredytobiorcy. Na wysokość kosztów, jakie ponosimy zaciągając kredyty konsumpcyjne, wpływają także takie zmienne, jak opłaty dodatkowe – prowizja bankowa czy też ubezpieczenie spłaty kredytu.

Najlepszy kredyt gotówkowy w chwili obecnej oferuje PKO BP. Mowa tu o Max Pożyczce, o maksymalnej wysokości 20 000 zł netto. Minimalna kwota kredytu to 500 zł netto. Kredytobiorca zaciągnięte w PKO BP kredyty może spłacać przez 8 lat, a pieniądze przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Na drugim miejscu w rankingu kredytów uplasował się Citi Handlowy z pożyczką gotówkową na dowolny cel konsumpcyjny, zaciąganą bez poręczycieli i zabezpieczeń. Kwota kredytu może wynosić od 1000 do nawet 120 000 zł a minimalny wiek pożyczkobiorcy to 25 lat.

Trzecie miejsce zajął db kredyt, w którym można zaciągnąć kredyt gotówkowy w wysokości od 500 do 130 000 zł. Kredyt ma tu niskie oprocentowanie, klienta na pewno zadowoli szybka procedura zaciągania kredytu oraz fakt, że pożyczkę można spłacać nawet przez 6 lat.

Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy wybieramy najlepszy kredyt na rynku, bowiem jego atrakcyjność w dużej mierze zależna jest od naszej własnej sytuacji i indywidualnych preferencji. Dla jednego klienta kredyt gotówkowy w PKO BP będzie najbardziej atrakcyjny, ale dla innego najlepszy kredyt będzie można uzyskać w zupełnie innym banku.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *