Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Debiut kredytu bez zaświadczeń na rynku finansowym

Od niedawna na polskim rynku dostępna jest nowa, innowacyjna usługa. Trochę o niej.

Tak zwana pożyczka na dowód, czyli pożyczka, którą uzyskać możemy nie przedstawiając bankowi żadnych zaświadczeń o osiąganych przez nas dochodach, choć pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, już stał się bardzo popularny wśród licznej grupy klientów. Pożyczka na dowód jest dedykowana jest przede wszystkim tym klientom, którzy, bądź przez to, że mają problemy z uzyskaniem zaświadczenia o osiąganych dochodach od swojego pracodawcy, bądź dlatego, że spłacają kredyty w innych bankach, nie są w stanie uzyskać kredytu zwykłego, takiego, przy którym kredytodawca wymaga dopełnienia wszystkich skomplikowanych procedur formalnych(oświadczenia o dochodach, poświadczeń, i innych tego typu).

Kredyty bez zaświadczeń zasadniczo dzielą się na dwie grupy: kredytów dedykowanych dla osób prywatnych, oraz pożyczek, których adresatami są osoby prowadzące działalność gospodarczą, prowadzące firmy bądź będące stroną w spółce.

W przypadku pierwszym, czyli wtedy gdy chodzi o kredyty przeznaczone dla osób prywatnych, wysokość udzielanych pożyczek waha się od dwóch-trzech do kilkunastu tysięcy złotych, a w przypadku większych banków, takich jak na przykład PKO BP, Lukas Bank albo MBank, nawet do kilkudziesięciu tysięcy, z terminem spłaty do 70, 80 miesięcy. Niektóre z firm oferują również inne, dodatkowe opcje, jak możliwość połączenia dochodów swoich z dochodami małżonka, celem uzyskania większej pożyczki, darmowa inspekcja samochodu, w pakiecie z kredytem, oraz innych, kształtem i charakterem zależnych od tego jakimi sposobami dany bank próbuje pozyskać zaufanie klientów. Jeśli zaś chodzi o wspomniane kredyty bez zaświadczeń dla firm, ich wysokość, warunki na jakich się ich udziela, to należałoby przede wszystkim wspomnieć o ofertach większych firm, które są, w pewnym określonym stopniu, reprezentatywne dla całego polskiego rynku.

Wysokość kredytów bez zaświadczeń dla firm, świadczonych przez największe firmy, takie jak PKO, MBank czy Lukas Banka, waha się się granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych, w przypadku pożyczek udzielanych bez uprzedniego wykazania przez kredytobiorcę zaświadczeń o osiąganych dochodach, do kwot wysokości trzystu, czterystu, nieraz pięciuset tysięcy, w przypadku tych kredytów gdzie bank wymaga przedstawienia wiarygodnych danych na temat dochodów, osiąganych przez firmę biorącego kredyt klienta.

Decydując się na coś takiego jak  pożyczka na dowód, nie okazując żadnych zaświadczeń a jedynie podpisując oświadczenie o osiąganych przez siebie zarobkach, należy pamiętać, że owo oświadczenie ma moc prawną, tak samo jak wszelkie inne zaświadczenia, zobowiązania, a za zawarcie w nim informacji nieprawdziwych jest nielegalne, traktowane przez wymiar sprawiedliwości jak każde inne oszustwo, i surowo karane.

Debiut kredytu bez zaświadczeń na rynku finansowym

Debiut kredytu bez zaświadczeń na rynku finansowym

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *