Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Finansowanie kredytem

Cieżkie czasy na Polaka w dobie kryzysu. Według danych trzy czwarte Polaków w ciągu ostatniego roku w bankach nie starało się o kredyt czego głównie to efekt niższych dochodów lub obaw o stratę pracy.

Według SGH osób nie starających sie o kredyt jest około 73,6%, gdzie w poprzednim badaniu procent ten wynosił 65%. Czego może to być skutkiem. Głównie obaw o stratę pracy, ciężkie zatrudnienie i niższe dochody, ale główną przyczyną jest również zastosowanie przez banki restrykcyjnej polityki udzielania kredytów.
To że Polacy nie starają się o kredyt to jedna sprawa, drugą sprawą jest nie udzielenie przez banki kredytu potencjalnym osobom. Banki nie udzieliły tym osobom kredytu głownie za sprawą niskich dochodów. Również jak już udzieliły to nakładały na kredytobiorcę dodatkowe koszty na przykład ubezpieczenia.
Na przedstawionym niżej wykresie widać, że wzrasta popyt na kredyty. Coraz więcej gospodarstw domowych może więcej pieniędzy odłożyć i kupić sprzęt RTV i wzrost ok 20% na rok.

Zadłużające się karty kredytowe nie są dobrym pomysłem na zakupy niekontrolowane. Spłata bowiem kart kredytowych może przynieść kredytobiorcy wiele finansowych kłopotów. W lipcu 8% posiadaczy kart kredytowch nie jest w stanie regulować zobowiązań z nimi istniejącymi (styczeń 3%). Średni dług na karcie kredytowej to kwota około 1500 zł.

Finansowe problemy z kredytem

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *