Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Zanim weźmiemy kredyt we frankach!

Kredyty w obcej walucie obecnie nie są modne. Wielu ludzi, którzy , podążając za ogromnej różnicy w cenie polskich i szwajcarskich kredytów wzięli ogromne kredyty na wiele lat, dzisiaj nie śpią po nocach, a cale dnie spędzają na pracowaniu, najczęściej na dwóch etatach, żeby moc spłacić podwojone niemalże raty za kredyt we frankach.

Taki pustoszejące konto w okamgnieniu po każdej wypłacie raz w miesiącu jest frustrujące, dlatego można powiedzieć że kryzys dotknął cały nasz świat dość dotkliwie. obecnie kredyt we frankach to najgorszy kredyt, jaki można sobie wymarzyć. Wartość jednego franka wynosi rekordowa ilość prawie trzech złotych. Taki wzrost kursu waluty wyzerował konto niejednego pewnego siebie i swoich dochodów człowieka. Prz takiej ilości kredytobiorcy posiadający kredyt na więcej niż sto tysięcy złotych mogą płacić niemal sto złotych więcej bankowi co miesiąc, tylko ze względu  na to, że kursy walut są niekorzystne. Dlatego należy dobrze się zastanowić, zanim weźmiemy kredyt we frankach, bo muzę to znacząco uszczuplić nasze konto.  Jak uchronić się przed zła decyzją? należy przede wszystkim przed jej podjęciem sprawdzić, na czym stoimy. Po pierwsze, trzeba sprawdzić, jaka jest wysokość spreadu banku, w którym masz zamiar wziąć kredyt we frankach. Banki różnią się pod tym względem między sobą. Jeśli  nadal masz problemy z ustaleniem, który bank będzie dla ciebie najlepszy na zaciągniecie kredytu, najlepiej jest wziąć ten bank, w którym mamy konto. Pozostając przy swoim starym banku będziemy mogli liczyć na wiele taryf ulgowych jako stali, sprawdzeni klienci. Niestety wysokość spreadu to indywidualna sprawa banku, ma on nieograniczone pole manewru, w umowie nie

Bądź szczęśliwy z FRANKIEM :)

Bądź szczęśliwy z FRANKIEM :)

możemy ustalić sobie jakichś  jasnych i niezmiennych widełek. Dla bardziej wytrwałych dobre jest zawalczenie z bankiem o zmianę umowy kredytowej, która ustalałaby, do czego w ustalaniu spreadu może posunąć się bank. polecane jest to tym, którzy mają kilkusettysięczne kredyty, a ich konto z miesiąca na miesiąc szczupleje. Banki jednak bardzo niechętnie dopuszczają do zamiany umowy. Trzeba się po prostu na tym dobrze znać jeśli przystępujemy do negocjacji z bankiem. Kiedy masz kłopoty ze spłatą kredytu w obcej walucie, może umówić ie z bankiem, że twoje konto przestanie być co miesiąc obciążane przez bank, a ty będziesz spłacał samodzielnie, wymieniając w kantorze pieniądze, swój dług.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *