Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Leasing i kredyty dla firm szansą rozwojową dla małych i dużych firm

Kredyty dla firm do dobry rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy bądź rozpoczynają swoją działalność, bądź też rozbudowują prosperującą już firmę. W każdym z tych przypadków kredyty dla firm mogą wydatnie przyczynić się do wzrostu obrotów i zysków. W zależności od opcji kredytowej można je przeznaczyć bądź na reklamę i promocję, bądź na zakup maszyn. Możliwe jest także pozyskanie takiego kredytu, który pomoże w budowie nowej hali produkcyjnej lub biurowca. W zależności od rodzaju kredytu i jego wysokości potrzebne będą niezbędne zabezpieczenia. Najłatwiej zabezpieczyć jest kredyt na zakup maszyn lub inwestycji budowlanych, gdzie wystarczającym zabezpieczeniem będą właśnie te rzeczy. Jeśli natomiast kwota kredytu będzie miała być przeznaczona na cele niematerialne – a więc promocyjne i reklamowe, wówczas zabezpieczeniem może być na przykład odpowiednio wysoki poziom wpływów na konto firmowe w ostatnich sześciu miesiącach poprzedzających wniosek kredytowy. Kredyty dla firm mogą być także zabezpieczane środkami trwałymi wchodzącymi w majątek firmy np. nieruchomości lub ziemia.

leasing

Leasing na wakacyjne szaleństwo!

Bardzo atrakcyjną formą kredytowania jest także leasing. Po pierwsze jego oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku kredytu. Po drugie nie trzeba go dodatkowo zabezpieczać, gdyż wystarczającym zabezpieczeniem jest rzecz, na którą udzielany jest owy leasing. Po trzecie raty leasingowe można wygodnie włożyć w koszty prowadzenia firmy. Decydując się na leasing warto pamiętać, iż właściwie wartość sprzętu zakupionego na jego zasadach można w całości odliczyć od podatku.

Dzięki leasingowi można w łatwy sposób rozbudować park maszynowy, unowocześnić linie produkcyjne czy zakupić flotę samochodów. Po okresie leasingowym cały sprzęt staje się własnością firmy i wchodzi w jej masę, a więc zasila środki trwałe firmy, w rzeczywistości nic nie kosztując leasingobiorcy.

Zarówno kredyty dla firm, jak i leasing mają bardzo atrakcyjne i preferencyjne oprocentowanie, co sprawia, iż pośrednio przyczyniają się  one do poprawy koniunktury na rynku i zwiększania ilości miejsc pracy.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *