Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Kredyt samochodowy atrakcyjną formą zakupu auta

Kredyt samochodowy to jeden  z najtańszych kredytów dostępnych na polskim rynku. Dzięki kredytowi  na samochód można w szybki i wygodny sposób stać się posiadaczem nowego auta. Oferta kredytów samochodowych jest tak bogata, iż z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Najkorzystniej przedstawia się kredyt samochodowy w opcji 50/50 lub 30/70. Jest to kredyt skierowany dla klientów o bardziej zasobnych portfelach, którzy są w stanie zgromadzić w ciągu roku dość sporą sumę pieniędzy. Jednak kredytowanie tego typu z reguły nie wiąże się z naliczaniem odsetek za okres kredytowania.

Tradycyjny kredyt samochodowy

Tradycyjny kredyt samochodowy

Dla klientów o niższych dochodach polecane są kredyty ratalne. W ofercie tej znaleźć można kredyty, w których wymagany jest wkład własny na samochód lub też kredytowana może być cała wartość samochodu. Zwykle kredyt na samochód jest udzielany na okres o 3 do 5 lat. Jego oprocentowanie jest jednym z najniższych na rynku. Atrakcyjnie przedstawiają się także opłaty związane z jego udzieleniem.

Niezależnie od tego czy wybiera się kredyt samochodowy w opcji 50/50 czy też tradycyjny kredyt ratalny, klient nie musi dodatkowo go zabezpieczać. Jedynym zabezpieczeniem takiego kredytu jest bankowy depozyt karty wozu. Po wypełnieniu wszelkich zobowiązań wobec banku, karta wozu jest odsyłana kurierem posiadaczowi auta. Można ją też odebrać samemu w wybranej placówce bankowej.

Warto też pamiętać, iż kredyt na samochód może być udzielony także na auto używane. Wystarczy, że klient zdecyduje się zakupić używany wóz w jednym z licencjonowanych salonów samochodowych znanych marek aut, które oprócz sprzedaży nowych aut, oferują także auta używane. Zaletą tych aut jest to, iż posiadają pełną książeczkę serwisową, a ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Na auta te udzielana jest roczna gwarancja. Można je także zakupić na raty. Salon pomoże wybrać najlepszą opcję kredytu. Kredyt na samochód używany można uzyskać bezpośrednio w salonie, gdyż wiele banków współpracuje z dealerami. Można także samemu wystarać się o taki kredyt bezpośrednio w banku.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *