Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Konto osobiste dla osób bez stałych dochodów

Jak latwo dostac kredyt?

Jak latwo dostac kredyt?

Aby móc otworzyć konto osobiste, bank daje obostrzenia dotyczące wieku lub dochodów. Co za tym idzie aby ktoś mógł posiadać konto osobiste w banku musi mieć stałe dochody oraz ukończone 18 lat. Jednak jak samo życie zweryfikowało, nieletnia młodzież oraz studenci bez stałych dochodów. potrzebują również kont osobistych zwłaszcza jeśli studiują lub uczą się w innym mieście.  Konto w banku umożliwia stały kontakt finansowy między dziećmi a rodzicami oraz szybkie przesyłanie pieniędzy w potrzebie.

Jeśli więc potrzebne jest konto osobiste dla osoby bez stałych dochodów, wystarczy jedynie zapytać bank, z którego usług korzystamy czy umożliwia otwarcie takiego konta.  Nie ma sensu szukać nowego banku, gdyż wiele instytucji udostępnia tego typu konta jedynie wtedy, jeśli jest „podpięte” pod konto standardowe, które ma ustawione zlecenie stałe na konto dziecka na wcześniej określoną minimalną kwotę.

Istnieją dwa rodzaje kont dla osób bez stałych dochodów istnieją dwa rodzaje kont: studenckie (akademickie) i junior. To pierwsze przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, uczących się. Jest zwykle darmowe lub tańsze od konta standardowego z oferty tego samego banku. W zasadzie każdy bank uniemożliwia zrobienie debetu przy takim koncie. Plusem jest to, że w zasadzie zawsze jest do niego dostęp przez Internet. Dla dzieci powyżej 13 lat, również istnieją konta. Zwykle są bezpłatne ale nie mają dostępu przez Internet. Konto osobiste typu Junior zakładane jest przez rodzica. Dziecko musi pokazać jedynie aktualną legitymację szkolną. Warto zapytać bank o kartę do konta, ponieważ wiele z banków udostępnia karty bezpłatnie.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *