Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Bezpłatne rachunki firmowe oraz rachunki firmowe z doradcą

Rachunki firmowe dostępne w ofercie bankowej są coraz atrakcyjniejsze. Coraz częściej banki umożliwiają firmom założenie konta bezpłatnego. Firma nie musi płacić nie tylko za prowadzenie rachunku, ale może także bezpłatnie realizować zlecenia przez Internet oraz korzystać z bezpłatnego wydania karty bankowej oraz sieci bankomatów.

Ważnym elementem rachunków bankowych jest to, iż już po trzech miesięcznych wpływach na rachunek, firma może ubiegać się o kredyt. Zwykle kredyt udzielany na konto ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie a formalności związane z jego uruchomieniem są ograniczone do absolutnego minimum.

Rachunki firmowe mogą być zakładane przez Internet. Jest to najwygodniejsza i najszybsza forma założenia rachunku. Właściciel firmy nie musi tracić czasu na wizyty w placówce, gdyż wniosek składa on-line, a pozostałe formalności mogą być załatwione w jego siedzibie.

Rachunki firmowe to nie tylko możliwość łatwego i szybkiego dostępu do pieniędzy oraz zlecanie przelewów, to także możliwość korzystania z wielu dodatkowych opcji, jak chociażby lokowania nadwyżek finansowych.

Biznesmeni, którzy pragną wykorzystywać rachunek firmowy także do lokowania środków, powinni się zdecydować na opcję konta z doradcą. Wówczas danej firmie zostanie przydzielony konkretny pracownik banku, który będzie zajmował się bieżącą obsługą konta. Może on także służyć radą i pomocą w wielu sprawach. Dzięki niemu firma może zaciągnąć korzystny i elastyczny kredyt umożliwiający jej dalszy rozwój, czy bezpiecznie i atrakcyjnie lokować swoje fundusze finansowe.

Zwykle jeśli rachunki firmowe są obsługiwane przez doradcę lub też jeśli oferują dodatkowe możliwości dla posiadacza, to ich założenie wiąże się z koniecznością naliczania przez bank miesięcznej opłaty za prowadzenie kont. Z tego powodu rozwiązania takie polecane są głównie dla przedsiębiorców większych lub generujących wysokie dochody w ciągu roku. Przedsiębiorcy rozpoczynający dopiero prowadzenie firmy, lub których działalność przynosi niewielkie, bądź nieregularne dochody, powinni natomiast wziąć pod uwagę opcję bezpłatną, która nie będzie obciążać ich budżetu. Warto też pamiętać o tym, iż jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na założenie konta bezpłatnego, a jego potrzeby wzrosną, to zawsze może swoje konto rozbudować i częstokroć na bardzo preferencyjnych warunkach.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *