Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Halo… assistance – na pomoc!

pomoc assistance

pomoc assistance

Zimowy poranek. Mróz, śnieg i ciepła koldra. Co wybieramy – pewnie, że ciepłe łóżko. Ale niestety realia są inne. Bo istnieje jeszcze praca. I jak by nie było to obowiązek :) więc wybieramy mróz i śnieg. Idziemy do zaparkowanego samochodu i albo mamy niespodziankę, albo nie. Jest ten szczęściarzem, kto ma garaż, ale jeśli nie posiadamy garażu to może być ciężki poranek.
Zasypany po dach samochód trzeba przecież odśnieżyć. Kiedy już dokopiemy się do dzwi i z pełną złością przekręcamy kluczyk w stacyjce… Samochód nie chce odpalić. Brak sił, zdenerwowanie, łzy to wszystko razem może stać się niemiłe. W takiej sytuacji zastanawiamy się nad sensem spłacania zaciągniętego kredytu. Tak mamy kredyt samochodowy i nie możmy jechać samochodem. To po co nam kredyt samochodowy? Jedyne co nam przychodzi na myśl to assistance.
Silne mrozy spowodowały lawinę zgłoszeń do operatorów assistance. Ilość połączeń najczęstszych to godzinny poranne od 7-8. Jest to nagorętszy czas, bo wszyscy chcą jechać do pracy. Ilość połączeń rannych jest ok 7 razy większa niż zwykle.
Aby firmy asistance poradziły sobie z takim nawałem zgłoszeń niezbędna jest większa liczba operatorów assistance. I tak też się dzieje. Firmy assistance dodatkowo wprowadziły procedury skróconego zgłoszenia.
Główne problemy z jakimi klienci assistance dzwonili to trudności z odpaleniem samochodu, wyciek oleju, zamarznięcie paliwa, kolizje.
Klienci w takich sytuacjach często są zdenerwowani i z niechęcią czekają na pomoc. Jednak to nie uniknione. Pomoc często przychodzi z opóźnieniem. W takich warunkach jest ciężko dotrzeć z pomocą do wszystkich w ciągu kilku minut. Jednak to nie reguła. Szybkość pomocy uzależniona jest również od miejsca zamieszkania. Podstawowym problem jest tu ograniczona liczba zespołów pomocy drogowej assistance.
Każdy jednak musi uzbroić się w cierpliwość. Bowiem każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdemu może się to samo przydarzyć. Poczekajmy więc odrobinę dłużej i cieszmy się, że w ogóle posiadamy ubezpieczenie assistance.
A tak na poważnie to należy spałacać kredyt samochodowy, bo zaciągnięte zobowiązania należy regulować. Powiało moralnością :)…

Warunki pomocy w razie kłopotów z autem
Walcz z zimą!

od 30 do 190 zl rocznie

tyle kosztuje rocznie assistance komunikacyjne jeśli nie jest ono w pakiecie z polisą AC lub OC

20-30 zł

to koszt „pożyczenia” prądu od taksówkarza

-20 stopni C

granica temperatury ,gdzie niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe, które nie uznają za awarię zamrznięcie oleju napędowego

5-50km

to podstawowe ubezpieczenie assisance obejmujące odległość od domu

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *