Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Usługi finansowe i rachunek bankowy lepszy nie tylko dla gigantów

Rachunek bankowy - karty płatnicze - obsługa gotówkowa - płatności - konsolidacja rachunków - platformy walutowe

Rachunek bankowy - karty płatnicze - obsługa gotówkowa - płatności - konsolidacja rachunków - platformy walutowe

Świat staje na głowie. Lepsi są równani do słabszych, słabsi mają takie same możliwości jak giganci. I nie jest tu mowa o życiu społecznym. Mowa jest tu o jakże wielkim świecie finansów. Świat przedsiębiorczości to świat podzielony na gigantów, średnich i małych przedsiębiorców. I nie od dziś wiadomo, kto ma największe szanse na przeżycie i wyjście w rachunku na plus. Unowocześnienie pakietów przeznaczonych dla mniejszych firm przez banki to innowacyjne podejście do tych, którzy nie posiadają rocznych dochodów rzędu setek milionów na koncie. Usługi finansowe na tym poziomie uzyskiwali giganci na rynku przedsiębiorców. Roczne obroty takie jak 5 mln zł w zupełności wystarczą, by banki zaoferowały rozszerzoną ofertę swoich usług finansowych.

Proste pakiety takie jak, rachunek bankowy i pewna liczba bezpłatnych przelewów do tej pory stanowiły podstawową ofertę każdego banku. Możliwości jakie banki postawiły do dyspozycji firmom średnim to nowość, która jak do tej pory sprawdza się z dobrym skutkiem. Obecenie około 50-60% firm korzysta z tej oferty.
Ofertę usług finansowych poszerzonych o narzędzia bankowe stojące do tej pory do dyspozycji firm komercyjnych to między innymi rachunek bankowy. Rachunki firmowe zintegorowane są z systemem księgowo-finansowym jak również i kadrowo-płacowym. Rachunek posiada interfejs, umożliwiający pełną integrację. Kolejną ofertę stanowią biznesowe karty płatnicze, obsługa gotówkowa. Chodzi tu o wpłaty i wypłaty, raportowanie, konwojowanie.

Dobrym i cieszącym się większym zainteresowaniem  rozwiązaniem stała się obsługa płatności. Obsługa płatności masowych, przychodzących jak i wychodzących. Mowa tu o wynagrodzeniach dla pracowników, płatności od wierzycieli. To dobre rozwiązanie dla firm będących na przykład operatorami internetu, spółdzielniami mieszkaniowymi, gdzie liczba wierzycieli to tysiące osób. System sprawia, że każdy klient ma konto z elektronicznym rachunkiem, gdzie wiadomo kiedy dokonane zostały wpłaty. Konsolidowanie rachunków w jeden to nie problem jak do tej pory. Bank jest w stanie poprzez odpowiedni system bilansować każdy z nich.

Platformy walutowe do wymiany we własnym zakresie walut na rynku. Przydatna funkcja dla firm działających na różnych rynkach Uni Europejskiej.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *