Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Nowoczesna bankowość

INNOWACJA 2009 to nagroda dla Banku Pekao SA. To znakomite wyróżnienie bank ten uzyskał za projekt automatyzacji procesu realizacji przekazów zagranicznych wysyłanych przy użyciu systemu bankowości internetowej PekaoBIZNES24. Projekt dla którego głównym założeniem jest obsługa klientów korporacyjnych począwszy od wprowadzenia zlecenia do systemu i aż do wysłania instrukcji płatniczej do banku zagranicznego. Daje to bardzo duże możliwości obsługi nawet 170 000 różnorodnych transakcji na dzień. To bardzo nowoczesny projekt eliminujący ręczne przetwarzanie zgłoszeń. To bezbłędny system bankowości internetowej w trybie online.
Bank PEKAO to nie tylko nowoczesność w zakresie rozliczeń, ale również bank oferuje wnioski elektroniczne, szablony importu płatności, eksport danych finansowych.
Osiągnięcie przez Bank Pekao tak wysokiej pozycji jest również wysoki poziom udostępnionych na platformie bankowości internetowej szeroki wachlarz usług ułatwiający zarządzanie płynnością finansową firmy. Takimi perełkami Banku Pekao S.A. są:

  • Pekao TEMIDA – dedykowane sądom powrzechnym. Daje kompleksowe zarządzanie odsetkami od depozytów zakładanych w imieniu depozytariuszy.
  • Karty płatnicze – karty debetowe z chipem, elektroniczne raporty, programy rabatowe, pakiety klubowe PRIORITY TRAVELLER, PRIORITY PASS, karty obciążeniowe z odroczoną spłatą.
  • Pekao TRADE – obsługa produktów dokumentowych finansowania handlu. To całkowita eliminacja papierowego obiegu dokumentów poprzez elektroniczne zarządzanie akredytywą i inkasem.

Pekao SA cieszy ponad 15 tyś,  klientów korporacyjnych. Zostało to docenione poprzez zdobycie dużej liczby nagród.

  • Trzykrotnie (2005, 2008, 2009) tytuł Best Bank in Poland
  • Trzykrotnie (2006, 2008, 2009) nagroda Best Emerging Market Bank, Best Foreign Exchange Provider, Best Trade Finance.
Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *