Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Przez telefon – karty kredytowe

Z pewnością niejednemu zdarzyło się, że ktoś próbował sprzedać nam coś przez telefon. Niejeden z nas dał się namówić i kupił oferowaną rzecz, przekonany słowami sprzedawcy a potem żałowal dokonanego zakupu. Ostatnio słyszy się coraz częściej o sprzedawanych przez telefon kartach kredytowych. W takich przypadkach należy zachować szczególną ostrożność jeśli chcemy uniknąć przykrych niespodzianek.

Często sprzedawca podszywa się pod pracownika banku, wyciąga od nas niezbędne informacje by następnie sprzedać nam kartę kredytową. Za taką akcję dostaje prowizję. Nie byłoby w tym nic niewłaściwego gdyby taki sprzedawca mówił nam całą prawdę. Niestety to co słyszymy przez telefon często mija się z zawartością umowy lub stanowi jej część.

Zatem przed podjęciem decyzji o zakupie karty kredytowej najlepiej poprosić o przysłanie umowy i regulaminu korzystania z karty, w przypadku gdy nasz rozmówca próbuje nas przekonać, że to zbędne, najlepiej wyraźnie odmówić i dla pewności skontaktować się z bankiem. Niektóre banki po rozmowie telefonicznej pomimo odmowy posyłają kartę. Jeśli przyjdzie listem zwykłym możemy ją pociąć, jeśli jednak przyjdzie listem poleconym przyjęcie i otwarcie go może oznaczać zgodę na warunki umowy. Również w takim przypadku należy niezwłocznie skontaktowąc się z bankiem.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *