Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Możesz zareklamować Last Minute

kredyty na last minute

Last Minute !

Wielu z nas bierze kredyt na wakacje.
Często, aby oszczędzić decydujemy się na oferty Last Minute. Zdarza się, że szybko podjęta decyzja okazuje się na miejscu wypoczynku kompletną katastrofą. Jednak w takich przypadkach należy pamiętać, że pomimo taniej wykupionej wycieczki mamy dokładnie te same prawa jak ci, którzy wykupili swój urlop przed kilkoma miesiącami po „normalnej” cenie.

Rguluje to ustawa o usługach turystycznych, mówiąca, że nie ma różnicy między ofertami normalnymi, specjalnymi czy last minute.

Wiele biur podróży nadużywa zaufania klienta dodając w umowie paragraf zakładający rezygnację z roszczeń w przypadku reklamacji, zdarza się, że nie podaje nazwy hotelu, tak że klient nie ma możliwości porównania tego, co otrzymał z informacją katalogową. Tego typu praktyki powinny skłonić nas do opuszczenia takiego biura podróży.

Przed zawarciem umowy warto zatem zwrócić uwagę na warunki reklamacji.

W końcu są to nasze pieniądze, które w przypadku podjęcia kredytu, bedziemy musieli spłacać przez cały rok! Każde biuro podróży jest zobowiązane do rozpatrzenia reklamacji, w przypadku nie dokonania tego, możemy wystąpić na drogę sądową.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *