Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Dobre wiadomości dla Rodzin!

Na mocy ustawy z 8 września 2006 o finansowym wspieraniu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania został zapoczątkowany program „Rodzina na Swoim” . Polega on na przekazaniu ze środków budżetowych dopłat do oprocentowania kredytów mieszkaniowych – 50% odsetek liczonych według tzw stopy referencyjnej w ciągu pierwszych 8 lat kredytowania.
Od początku roku, po wejściu w życie nowelizacji Ustawy o finansowym wspieraniu rodzin w nabywaniu mieszkania, wzrosła popularność kredytów preferencyjnych. Wprowadzone zmiany ułatwiły dostęp do uzykania tego kredytu. Przewidziane przez Bank Gospodarstwa Krajowego środki na ten cel wynoszą 2,2 mld złotych, co wystarczy na udzielenie 18 tys. kredytów. Chętni nie powinni jednak obawiać sie, że zabraknie pieniędzy na dopłaty lub program „Rodzina na Swoim” nagle zakończy się. Kredyty dosteępne w ramach tego programu są dostępne obecnie w 9 bankach, które podpisały umowe z BGK. Kredyty jednak nie są przeznaczone dla wszystkich. Ubiegać mogą się małżonkowie, osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno dziecko małoletnie, lub na które jest pobierany zasiłek pielęgnacyjny, także osoby mające na utrzymaniu dziecko uczące sie, ktore nie ukończyło 25 roku życia.
* * *
Kredytów preferencyjnych udzielają: Bank PKO BP SA, Bank Pekao SA, Gospodarczy Bank Wielkopolski SA, Bank Polskiej Spółdzielczości SA, Mazowiecki Bank Regionalny S.A., Bank Pocztowy SA., Alior Bank S.A., Dombank Hipoteczny Oddział Getin Bank S.A. oraz Pekao Bank Hipoteczny S.A.

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *