Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Kredyt Bank S.A.

Kredyt Bank S.A. przy ul. Kasprzaka 2/8 w Warszawie, to solidna bankowość. Cieszy się dużym i coraz to większym zaufaniem wśród klientów. Dzięki temu umacnia sobie w naturalny sposób swoją pozycję na polskim rynku finansowym. Jest on giełdową spółką akcyjną i zarazem uniwersalnym bankiem zaliczanym do pierwszej dziesiątki banków w Polsce. Działalność swoją wraz z usługami kieruje szczególnie do klientów detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym akcjonariuszem (ca. 80%) jest belgijska KBC (grupa bankowo-ubezpieczeniowa).

Działalność, usługi i produkty

Kredyt Bank oprócz bankowości osobistej – służącej najbardziej wymagającym klientom – objętej programem „Concerto”, oferuje także usługi dla pozostałej klienteli. Działalność tą podzielił na 3 grupy i nawał je: „Klienci indywidualni”, „Własny biznes” oraz „Przedsiębiorstwa”. Kredyt Bank na swojej stronie internetowej nie może się pochwalić szczegółowymi informacjami odnośnie swoich produktów czy usług. Zamiarem skąpych informacji (przykładowo karty kredytowe) jest najprawdopodobniej zachęta do osobistego odwiedzenia przez klienta oddziału lub placówki Kredyt Banku.

Klienci indywidualni

Dla grupy tej są do wyboru następujące rachunki:

 • Ekstrakonto Plus – środki pieniężne znajdujące się na koncie osobistym do 3000 złotych są oprocentowane w wysokości 7%. Przez pierwszych 12 miesięcy klient otrzymuje na karcie kredtowej 9,99% oprocentowanie, a na limit kredytowy 11,88%. Powyższe dotyczy oprocentowania w skali roku, pod warunkiem stałych wpływów na konto w wysokości minimalnej 1000 złotych miesięcznie. Dla osób z dochodami poniżej 1 tysiąca złotych i tych których dochód miesięczny przekracza 3 tysiące złotych, nie nalicza się żadnego oprocentowania, czyli wynosi 0%.
 • Ekstrakonto Student – dla uczniów szkół pomaturalnych i policealnych oraz studentów szkół wyższych, którzy nie przekroczyli 26 roku życia. Dostęp do pieniędzy dzięki karcie Visa lub MasterCard. Dostępny system bankowości elektronicznej KB24. Możliwość szybkiego kredytu dla osób mających konto w innym banku w tzw. Ekstrakoncie.
 • Ekstrakonto Junior – dla osób młodocianych w wieku od 13 do 18 lat. Do rachunku wydaje się kartę „Visa Electron Junior” akceptowaną na całym świecie.
 • Rachunek walutowy a’vista – dla osób które często obracają obcą walutą lub wyjeżdżają za granicę kraju. Również dla tych, którzy lubią robić zakupy za granicą lub internecie w innej niż PLN walucie. Dostęp do zgromadzonych środków przez 24 godziny na dobę.
 • Profil Spokojny – kosztuje 12 zł miesięcznie a w pakiecie tym dostępny jest Rachunek Podstawowy Ekstrakonto wraz z kartą debetową Kontakt, a w niej pakiet ubezpieczeniowy do karty.
 • Profil aktywny – to opłata 20 zł miesięcznie w ramach której klient otrzymuje Rachunek Podstawowy Ekstrakonto, kartę debetową Kontakt razem z ubezpieczeniem jej, przelew internetowy w KB24, Karta kredytowa Visa Classic, limit kredytowy oraz Karta World MasterCard.
 • Profil Ambitny – kosztuje 30 złotych miesięcznie. W pakiecie dostępne jest konto Rachunek Podstawowy Ekstrakonto, karta debetowa Kontakt, karta kredytowa Visa Gold, Limit kredytowy oraz doradca Karta World MasterCard.
 • Profil Zdowywcy – to już koszt 60 zł miesięcznie. W opłacie tej udostępniony jest Rachunek Podstawowy Ekstrakonto, karta debetowa Kontakt wraz z ubezpieczeniem, karta kredytowa MasterCard Platinum, Limit kredytowy, pakiet Assistance, ubezpieczenie NNW do 20 tyś. Zł oraz opieka dosobistego oradcy World MasterCard i wiele innych.

Karty debetowe

 • Visa Kontakt – akceptowana na całym świecie, otrzymuje się zaraz po otworzeniu Ekstrakonta. Po utracie ważności wystawia się kartę z nazwiskiem i imieniem, czego nie posiada ta wystawiona podczas zakładania konta. Na zyczenie, wydaje się kartę imienną „Maestro Kontakt”.
 • Visa Electron Kontakt – bezpieczna karta chipowa, umożliwiająca wszystkie możliwe operacje pieniężne i elektroniczne na całym świecie. Dostęp do bakomatów i dokonywanie płatności we wszystkich instytucjach, urzędach i placówkach usługowo-handlowych oznaczonych logiem „Visa”.
 • Maestro Kontakt – umożliwia swobodne korzystanie ze zgromadzonych pieniędzy na rachunku osobistym. Bezpieczny sposób na płatności elektroniczne, oraz w sklepach i punktach usługowo-handlowych w kraju i za granicą. W karcie umieszczony jest chip zawierający dane identyfikacyjne użytkownika.
 • Visa Electron Junior – Młodociany człowiek ma możliwość płacenia kartą debetową na całym świecie. Ma dostęp do gotówki o każdej porze dnia w tysiącach bankomatów całego globu. Możliwa usługa „chargeback” czyli szybkie odzyskanie swioich pieniędzy.
 • Visa Electron – to karta debetowa Kredyt Banku, poprawiająca komfort życia codziennego dzięki swobodzie dysponowania zgromadzonymi przez nas pieniędzmi jak również limitu przyznanego do karty w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Mozliwe są ubezpieczenia karty.
 • Visa Euro – Karta debetowa na środki finansowe w walucie euro. Wygodna głównie w podróżach po Europie ale również po całym świecie. Płacąc w EUR nie płacimy za przewalutowanie. Łatwy dostęp do gotówki poza granicami kraju. Obsługa karty kosztuje 1 euro miesięcznie.

Karty Kredytowe

 • Visa Classic – Limit kredytowy do 20 tysięcy złotych z minimalną kwotą spłaty 5% zadłużenia. Spłata następuje automatycznie za pośrednictwem przelewu z rachunku klienta.
 • World MasterCard – jest kartą kredytową dla wymagających klientów. W karcie zawarty jest program „MasterCard Rewards” dzięki któremu, za dokonywane transakcje gromadzi się punkty, które zamienić można na cenne nagrody lub prezenty. W karcie znajduje się również tzw. usługa „Przedłużenia Gwarancji”
 • Visa Gold – tego rodzaju karta kredytowa pozwala na całym świecie zawierać wszelkiego rodzaju transakcje. Karta posiada automatyczną spłatę zadłużenia. Plastikowa karta kredytowa Visa Gold jest bezpiecznym środkiem płatniczym, zabezpieczonym pakietem ubezpieczeń Kredyt Banku we współpracy z TuiR WARTA S.A.
 • Visa Gold Kredyt Bank/WARTA – tą kartę posiadają członkowie klubu klienta Warty, którzy zyskują przywileje jak: 25% zniżki w ubezpieczeniach majątkowych TuiR WARTA S.A. Również 10 do 20% w ubezpieczeniach na życie TunŻ WARTA S.A. Dostęp do wielu innych rabatów i zniżek. Limit kredytowy karty wynosi od 5 tysięcy złotych do 50 tysięcy złotych.
 • MasterCard Platinum – to pomoc i ochrona w każdej chwili i na całym świecie. Jest to standardowe ubezpieczenie dla tego rodzaju karty. Ubezpieczenie assistance obejmuje nie tylko posadacza karty ale również jego rodzinę, max. 2 dzieci do 18 lat. W karcie są takie ubezpieczenia jak: karty i dokumentów, dokonanego zakupu, ubezpieczenie przed użyciem karty przez osobę nieuprawnioną, od rabunku gotówki z bankomatu, najniższa cena oraz przedłużona gwarancja. ( Przykładowo o 2 lata na zakupiony sprzęt AGD czy RTV).

Kredyty i pożyczki

 • Kredyt gotówkowy oferta standardowa – z minimalną kwotą od 1000 złotych i maksymalną do 120 000 złotych. Oprocentowanie w Kredyt Banku tego kredytu jest oparte o wskaźnik WIBOR 3M, czyli jest zmienne. Do kredytu nalicza się marżę w zależności na jaki cel zostaje udzielony i jaki zawód wykonuje klient. Akceptowane są różne formy zatrudnienia i dochodów stałych klienta.
 • Kredyt gotówkowy celowy – uzyskuje się na podstawie zadeklarowanego na jaki cel zostaną środki wydatkowane. W ciągu 3 miesięcy należy przedstawić faktury na 70% wdatków. 30% kwoty całego kredytu można wydać na dowolne cele.
 • Kredyt gotówkowy, oferta dla wybranych grup zawodowych – jak pracownicy strefy budżetowej, wolnych zawodów lub rolników. Oprocentowanie jest niższe od standardowego i wprowadzono ograniczenie formalności do minimum. Przy umowie o kredyt można skorzystać z ubezpieczenia na życie i ewentualnej utraty pracy albo na życie i assistance medyczny.
 • Pożyczka finansowa Concerto, to możliwość szybkiego dostępu do dużej gotówki bez potrzeby udokumentowania dochodów, ani potryeby zabezpieczeń czy poręczeń. Powstaje możliwość wykorzystania własnych aktywów bez zamykania inwestycji przed upływem terminu. Spłata kredytu jest możliwa w ratach lub w całości na koniec okresu kredytowania.
 • Limit kredytowy w Ekstrakoncie umożliwia klientom korzystanie z dodatkowych środków na niezaplanowane wydatki. Limit kredytowy otrzymuje się na wniosek klienta, ojęty umową między nim a bankiem.

Kredyty hipoteczne

 • Kredyt mieszkaniowy na zakup własnego mieszkania. Kredyt objęty jest programem „Rodzina na swoim” z długoterminowym spłacaniem, nawet do 40 lat. Wysokość kredytu możliwa do 100% wartości nieruchomości. Dla aktywnych klientów marża niższa o 0,5p.p w porównaniu do standardowej. Przystępując do ubezpieczenia na życie w Kredyt Bank, nie pobiera się prowizji za udzielenie kredytu, oraz wiele innych korzyści.
 • Kredyt konsolidacyjny hipoteczny, podobnie jak mieszkaniowy możliwy do uzyskania aż do 100% wartości nieruchomości ze spłatą rozłożoną do 40 lat. Jeżeli kwota kredytu wyniesie poniżej 70%, to okres spłaty możliwy jest maksymalnie do 25 lat. Możliwość uzyskania 10% kwoty na dowolny cel zawartej w kwocie ogólnej kredytu. Zamiast wielu rat w różnych bankach, klient płaci jedną w Kredyt Banku.
 • Kredyt preferencyjny Rodzina na swoim jest dotowany przez Rząd Polski. Przez pierwsze 8 lat odsetki w wysokości do 50% spłaca Skarb Państwa. Za skorzystanie z dodatkowych usług Banku, oferowane są dodatkowo atrakcyjne marże, a spłata kredytu może być wydłużona nawet do 40 lat. Kredyt można uzyskać do 100% wartości nieruchomości, itp. itd.
 • Pożyczka hipoteczna pod zastaw posiadanej nieruchomości na dowolny cel. Możliwa i maksymalna kwota do uzyskania pożyczki hipotecznej wynosi 70% wartości nieruchomości, a okres spłaty nawet do 25 lat.

Inwestowanie – Chcąc zarabiać pieniędzmi jakie się posiada, można wybrać jeden ze sposobów na powiękaszanie swojego kapitału jakim są inwestycje. Kredyt Bank dysponuje szeroką gamą ofert w tym zakresie. Do niektórych z nich należą m.in. takie jak: Otwarte Fundusze Inwestycyjne KBC TFI, Programy oszczędnościowe PSO, Profit Plan Plus, oraz Zagraniczne fundusze inwestycyjne KBC Bonds.

Oszczędzanie należy do programu jaki prezentuje Kredyt Bank na szeroką skalę oferując atrakcyjne oprocentowania w zależności od wybranego produktu lub usługi. Do wyboru zaoferowano: Konto oszczędnościowe, Konto walutowe w USD, EUR i GBP. Niezależnie od kont oszczędnościowych, bank proponuje Lokaty z Bonusem, Rentierskie, Constans, Negocjowane, Walutowe oraz sezonowe.

Ubezpieczenia w Kredyt Banku przy współudziale wielkich instytucji ubezpieczeniowych, to już oferty nie do odrzucenia. Atrakcyjność ofert zachęca już na pierwszy rzut oka i nie tylko. Generalnie są one tak dopasowane, by były tanie dla klienta i korzystne pod każdym względem.

Nie bacząc na to czy jest się osobą prywatną czy prawną, istnieje tzw. „ Kredyt Bank 24 „ dla każdego! Oznacza to, że bank dostępny jest przez 24 godziny na dobę nie tylko w zakresie dostępu do własnych środków finansowych, ale także z zakresie składania wniosku na kredyt bankowy drogą online. Każdy kto chce ulokować swoje środki na lokacie, ma możliwość dostępu do usługi „ Kredyt Bank Lokaty „ dostępny również przez internet.