Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

ING Bank Śląski S.A.

Bank ING jest bankiem komercyjnym z pełnym serwisem online. Siedziba i centrala jego mieści się w 40-086 Katowice przy ul. Sokolska 34. Jak każdy inny bank uniwersalny, świadczy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Nie bez kozery, pasowała by do niego nazwa ” ING Online” albo ” ING Bank Online „, gdyż komunikowanie się z nim tym sposobem jest przyjemnością i sprawia poczucie bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia bankowości internetowej jest widoczna i odczuwalna w trakcie dokonywania operacji finansowych oraz serfowania po stronie internetowej. Najnowocześniejsze i ogólnie dostępne komunikatory jak SkyPe, Video czat, Infolinia i numery telefonów bezpośrednich, to tylko niektóre z lepszych udogodnień których nie oferują inne banki. Wystarczy konkretna decyzja i ING Bank Śląski Online mamy w zasięgu naszej ręki przez internet, telefon, SMS, Fax, SkyPe lub Video czat. Jest to stabilny bank, który od 1994 jest spółką akcyjną i której akcje trafiły na GPW. Większość akcji należy do holenderskiej grupy ING.

Strategia banku.

Zasadniczym celem banku jest rozwój i umacnianie swojej pozycji na polskim rynku bankowym poprzez wprowadzanie kompleksowych i zintegrowanych usług finansowych przy zachowaniu orientacji na klienta.

Oferowane produkty i usługi

ING Bank Śląski oferuje dla osób fizycznych różnego rodzaju konta osobiste.

Konto z Lwem Direct – nowoczesne konto z pełnym dostępem do środków finansowych przez internet, telefon, bankomaty oraz bezpośrednio w oddziałach banku. Konto Direct jest rachunkiem dla jednej osoby z ewentualny dostępem drugiej osoby, po uprzednim upełnomocnieniu jej. Do konta wydaje się kartę zbliżeniową Visa lub MasterCard. Opłat nie pobiera się za: prowadzenie konta, wypłaty z wszystkich krajowych bankomatów, za użytkowanie kart zbliżeniowych oraz przelewu krajowego w złotówkach przez internet. Limit zadłużenia na koncie jest możliwy do 2-krotnej wysokości dochodów netto klienta. Minimum 800 zł netto miesięcznie. Po upływie 3 miesięcy regularnych wpływów, limit można podnieść na makszmalnie 6-krotny miesięczny dochód netto (nie więcej jednak jak 200 tysięcy złotych, a bez zabezpieczeń do 50 tysięcy złotych). Odsetki naliczane są jedynie za wykorzystane kwoty i im wyższe jest wykorzystanie limitu tym niższe jest oprocentowanie.

Konto z Lwem Direct jest specjalną ofertą ING Banku dla osób w wieku od 13 do 18 lat oraz osób w wieku od 18 do 26 lat. Dla osób niepełnoletnich 13-18 lat w ofercie specjalnej nie pobiera się żadnych opłat za użytkowanie karty do konta. Dla osób w wieku 18-26 lat, w ofercie specjalnej otrzymuje się bezpłatnie kartę płatniczą „Moja Karta ING” , której design ustala klient. Dodatkowo otrzymuje się K@rtę wirtualną ING Visa, dzięki której możemy płacić w sieci. Limit dla osób w wieku 18 do 26 lat oraz możliwości zadłużenia się, są takie same jak zwykłe konto z lwem Direct.

Konto z Lwem Komfort – wszechstronne dla klientów dokonujących więcej operacji bankowych niż przeciętny klient. Dotyczy to operacji zarówno tych przez internet i telefon, jak i tych w placówkach bankowych. Opłata za prowadzenie tego typu konta wynosi 10 zł miesięcznie ( promocyjnie przez pierwsze 3 miesiące tylko 5 złotych). Do konta można otrzymać kartę zbliżeniową Visa, Debit MasterCard lub Zbliżak. Limit zadłużenia taki sam jak powyższe konta!

Konto z Lwem VIP przeznaczone jest dla klientów Banku ING, którzy posiadają środki pieniężne w wysokości minimum 200 tysięcy złotych, lub równowartość w obcej walucie. Koto VIP jest bezpłatne i ma do dyspozycji specjalną linia telefoniczną i internetową. Dostęp do pieniędzy przez 24 godziny na dobę, także w odziałach i bankomatach. Karty jakie są dostępne to Visa zbliżeniowa, Debit MasterCard zbliżeniowa oraz Zbliżak. Dzięki usłudze 3D Secure, bezproblemowe zakupy w internecie.

Rachunek walutowy jest kontem prowadzonym w EUR, USD, GBP z atrakcyjnym oprocentowaniem. Płatność wykonywana na każde żądanie z zachowaniem bezpieczeństwa przechowywania i płatności zgodnie z prawem dewizowym.

Oszczędności

Lokaty – ING Bank Śląski oferuje ciekawe lokaty standardowe z atrakcyjnym oprocentowaniem, niezależnie od waluty. Dodatkowo dla lokat w PLN i EUR stworzono Ekstra Premie, a dla klientów korzystających z internetu zaoferowano nowoczesną elokatę. Do wyboru są trzy: Lokata standardowa, Ekstra Premia oraz eLokata.

Konta oszczędnościowe – gwarantują elastyczność i swobodę co do wpłat i wypłat środków pieniężnych, bez utraty odsetek. Ponad to atrakcyjne oprocentowanie. Do wyboru są trzy rodzaje: Otwarte Konto Oszczędnościowe, Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium, oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus.

System Oszczędzające Konto – dla regularnie oszczędzających osób, którzy za systematyczność oszczędzania otrzymają premię pod warunkiem, że przyrost średniego salda w porównaniu z poprzednim miesiącem jest wyższy o minimum 100 złotych. Minimalna miesięczna wpłata, która gwarantuje bonus wynosi 150 zł i musi być wpłacona do 10 dnia miesiąca. Okresy systematycznego oszczędzania to 5, 10 i 15 lat.

Program Lokata dla Inwestora – ze stałym dostępem do pieniędzy jakie zdeponowano. Lokata możliwa jest w PLN i można ją w korzystnym momencie przenieść do funduszy inwestycyjnych. W programie może brać udział każdy, kto posiada jakiekolwiek konto w ING Banku. Oprocentowanie jest stałe 4,50% a czas trwania lokatz 3 miesiące. Minimalna kwota depozytu 50 tysięcy złotych, a maksymalna kwota to 1 ml zł.

Fundusz z lokatą 3m – to połączenie funduszu inwestycyjnego z lokatą, gdzie połowa trafia na lokatę a druga połowa na inwestycje w subfundusz ING Parasol FIO. Iwestycja wraz z lokatą trwa 3 miesiące. Oprocentowanie w skali roku wznosi 6% ale wypłata pieniędzy przed upływem roku powoduje naleczenie kosytów umorzenia w wysokości 3% od kwoty odkupienia. Minimalna wpłata 4000 złotych. Gornej granicy brak.

Inwestycje

Inwestycje ING Banku Śląskiego rozłożono na; Fundusze inwestycyjne, Produkty systematycznego inwestowania, Polisy inwestycyjne, Produkty strukturyzowane, Produkty emerytalne i Inwestycje giełdowe.

Kredyty i pożyczki

Pożyczka gotówkowa na dowolny cel, do 100 000 złotych i okresem spłaty do 8 lat. Pożyczki dopasowane są do potrzeb klienta i możliwością odpowiedniego wyboru. Są to „Pożyczka 5000 zł Superkrótka” na okres 12 miesięcy, „Standardowa pożyczka gotówkowa” od 1000 do 60 tysięcy ałotych i spłatą do 5 lat, oraz „MEGApożyczka” od 20 tysięcy do 100 tysięcy złotych i okresem kredytowania do 8 lat.

Kredyt hipoteczny na budowę, zakup lub remont domu albo mieszkania. Ponadto rozbudowa działki itp. Oprocentowanie od 5,94%. Minimalna kwota 40 tysięcy złotych a maksymalna nie więcej niż 80% wartości. Okres kredytowania jest możliwy nawet do 40 lat.

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel ale niena działalność gospodarczą. Wysokość maksymalna to 80% wartości hipotecznej, a kwota minimalna to 40 tysięcy złotych. Oprocentowanie pożyczki hipotecznej dostępne od 7,44% i okresem spłaty rozłożonym maksymalnie na 25 lat.

Limit zadłużenia na koncie – maksymalna kwota może wynosić nawet 200 tysięcy złotych. Przeznacza się na dowolne cele, a odsetki naliczane są tylko od faktycznego zdłużenia.

Kredyt refinansowy służy do zamiany swojego starszego kredytu hipotecznego na nowy o korzystniejszych warunkach spłaty. Oprocentowanie tego kredytu ustalono na 5,49%. Minimalna kwota 40 tysięcy PLN a maksymalna do 80% wartości nieruchomości. Czas na spłatę aż do 40 lat.

Kredyt konsolidacyjny na zmianę lub skomasowanie kilku kredytów w jeden i jedną ratę, na korzystniejszych warunkach. Minimalna kwota takiego kredytu to 40 000 zł, a maksymalna to 80% wartości nieruchomości. Oprocentowanie już od 7,44% , a Czas na spłatę aż do 40 lat.

Kredyt na rachunku brokerskim – dla potrzebujących gotówki na cele konsumpcyjne ale nie na działalność gospodarczą. Granice kredytu od 40 000 złotych do 80% wartości nieruchomości. Okres spłaty do 25 lat. Oprocentowanie już od 7,44%.

Karty

Karty kredytowe z szybkim dostępem do pieniędzy, dzięki limitowi jaki przyznano do karty. Idealne rozwiązanie na chwilowy brak gotówki. Dzisiaj kupujesz a póżniej płacisz, obojętnie czy gotówką z bankomatu, przelewem czy drogą internetową. Do otrzymania karty kredytowej, niepotrzebne jest konto w ING Banku. Istnieją trzy rodzaje kart kredytowych ING Banku:

  • Karta kredytowa Visa” z limitem od 500 do 20 000 złotych i minimalnym dochodem miesięcznym 800 złotych.
  • Karta kredytowa MasterCard” z limitem do 20 000 złotych i minimalnym dochodem miesięcznym 1500 zł.
  • Złota karta kredytowa Visa” z limitem do 50 tysięcy złotych i miesięcznymi dochodami 5000 złotych netto.

Karty płatnicze przypisywane są do konkretnego rachunku i umożliwiają dokonywanie płatności, pobieranie z bankomatów gotówki, wpłacanie gotówki, płatności za zakupione towary i usługi w domach handlowych, sklepach i innych instytucjach. Karty płatnicze zbliżeniowe to: „Visa”, „Debit MasterCard” , „Maestro” do konta w euro, „Moja Karta ING” oraz „Zbliżak” Kartami zbliżeniowymi istnieje możliwość płacenia do 50 zł bez PIN-u, a powyżej tej kwoty z numerem PIN.

Karty przedpłacone typu „PrePaid” zasilane przedpłatą. Kartę się po prostu kupuje i wpłaca na nią gotówkę, a zgromadzonymi na niej środkami pieniężnymi obracasz jak uważasz. W zależności jaki rodzaj wybierzesz, płacisz za zakupy, wypłacasz gotówkę w bankomatach, płacisz przez internet itp.