Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Expander, niezależny doradca finansowy pośredniczy w uzyskiwaniu korzystnych kredytów, zakupie najlepszych produktów inwestycyjnych i wyłącznie potrzebnych ubezpieczeń!

Jakie usługi oferuje Expander?

Doradztwo Expandera polega na pośredniczeniu w uzyskaniu najkorzystniejszych ofert w zakresie, kredytów:

  • Hipoteczne i mieszkaniowe (zakup lub remont domu, mieszkania własnościowego lub innego lokalu),
  • Konsolidacyjne i refinansowe (połączenie kilku kredytów w jeden i niższych ratach lub zamiana obecnego na nowy na korzystniejszych warunkach),
  • Gotówkowe (na bieżące zakupy typu, RTV, AGD, urlop, motocykl itp.),
  • Oszczędnościowe (zakup nieruchomości z jednoczesnym planem oszczędzania),
  • Pożyczka hipoteczna (na dowolny cel),

oraz na dokonaniu analiz i pośredniczeniu w zakupie produktów inwestycyjnych jak: fundusze, lokaty i plany oszczędnościowe, a także w weryfikacji i doborze najpotrzebniejszych i zarazem najkorzystniejszych ubezpieczeń (m.in od bezrobocia, majątkowe lub na życie).

Korzyści z ofert Expandera?

Klient Expandera nie musi posiadać własnego wkładu na zakup domu, mieszkania czy innego rodzaju inwestycji. Okres spłaty kredytu może wynosić nawet 40 lat. Kredyt dostępny w szerokim zakresie walut z możliwością karencji w spłacie!

O firmie

Adres firmy:
Expander Advisors Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 42
02-672 Warszawa

Expander jest profesjonalnym doradcą finansowym, niezwiązanym z żadnym bankiem ani instytucją finansową. Po dokonaniu kompleksowego wywiadu i analizy potrzeb klienta, sporządza dla niego na piśmie plan finansowy. Jako pierwsza firma doradcza w Polsce zajęła się doradctwem finansowym dla klientów indywidualanych poprzez wysoko wykwalifikowanych pracowników, służącym Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych, aby spełnili najskrytsze marzenia. Misją Expandera jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych. Expander swoją działalność rozpoczoł jako portal internetowy w 2000 roku. Pierwszy oddział powstał w Warszawie w 2001 roku. Obecenie jest liderem na polskim rynku doradców finansowych.

Expander to przede wszystkim inwestycja w Pracowników. Dzieki im umiejętnością i odpowiednim wykształceniem firma może się tak prężnie rozwijać. Expander stwarza przez to wyjątkowe możliwości rozwoju każdego pracownika, które pozwalają im w pełni rozwinąć swój potencjał oraz zainteresowania. Można powiedzieć Expander to: zaufanie, niezależność, szacunek, doświadczenie, bezpieczeństwo, życzliwość w stosunkach z Klinetem, którą umiejętnie wcielają w życie.