Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Eurobank prawidłowo Euro Bank S.A.

Eurobank zwany i występujący również pod jego prawidłową nazwą Euro Bank S.A.(wcześniej Społem S.A.) jest spółką akcyjną z siedzibą prawną w 50-126 Wrocław ul. św. Mikołaja 72, który wchodzi w skład francuskiej grupy banków pod nazwą „Societe Generale”. Grupa ta jest w 99% właścicielem akcji Euro Banku S.A, którą uznaje się za wiodącą instytucję finansową w strefie EURO. Działalność grupy ogranicza się do trzech głównych sektorów. Są to: bankowość korporacyjna i inwestycyjna, bankowość detaliczna łącznie ze specjalistycznymi usługami finansowymi, oraz zarządzaniu aktywami i usługami dla inwestorów. Depozyty złożone w Euro Banku S.A. są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego!

Działalność eurobanku

Eurobank oferuje usługi finansowe dla osób fizycznych ale żdnych usług dla przedsiębiorstw i organizacji. Poniżej szczególowy skrót działalności banku:

  Konta

 • Konto online – dostęp do rachunku przez całądobę przez telefon i internet. Oprocentowanie konta aż 3,5%. Aby założyć takie konto, wystarczy mieć miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł lub średnie miesięczne saldo konta w wysokości 10000złotych.
 • Konto classic – do założenia tego rodzaju konta, wystarczą miesięczne wpływy min. 1000 zł. lub miesięczne saldo w wysokości min. 10000 złotych. Jest to rodzaj osobistego konta kredytowego z możliwością odpisywania od transakcj bezgotówkowych kartą 0,5% w ramach programu premiowego kupujesz-zyskujesz.
 • Konto prestige – do założenia konta wymagane są miesięczne wpływy w wysokości 3000 złotych lub średnie miesięczne saldo min. 50000 złotych. Jest to rachunek na spłatę kredytu lub pożyczki w ratach. Oprocentowanie konta wynosi 3,5% niezależnie od wysokości salda. Wypłaty z bankomatów na terenie Polski i na całym świecie jest bezpłatne. Także dokonywanie przelewów i realizacja zleceń jest bezpłatna. Obojętnie czy w placówce czy przez telefon czy internet.
 • Konto junior – do założenia tego konta wystarczy jeden z opiekunów posiadający konto w eurobanku. Konto jak sama nazwa mówi jest dla osób niepełnoletnich. Niepełnoletni posiadacz konta otrzymuje kartę debetową do niego. Za 3 rozliczone transakcje na rachunku w przeciągu miesiąca, otrzymuje się zwrot naliczonej opłaty.
 • Konto standard – jest to rachunek osobisty z kartą debetową, za wydanie której nie pobiera się opłat. Możliwość korzystania z wpłatomatów eurobank. Kartę debetową otrzymuje się przy zakładaniu konta z możliwością definiowania dziennego limitu transakcji, uzgodnionych z bankiem do maksymalnej wysokości 20000 złotych.
 • Rachunek oszczędnościowy eurobank PROgres – jest to atrakcyjne i zarazem rosnące oprocentowanie wraz z saldem konta. Oznacza to wpłaty i wypłaty w dowolnym czasie nie tracąc odsetek.
 • Limit w koncie – dodatkowe środki na koncie.

Eurobank i jego Lokaty

 • Lokata terminowa – ze stałym lub zmiennym oprocentowaniem w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 złotych. Okres lokat ze zmiennym oprocentowaniem wynosi od 1 do 36 miesięcy, a dla lokat ze stałym oprocentowaniem od 1 do 12 miesięcy.
 • Lokata dynamiczna – Minimalna kwota na lokatę wynosi 200 złotych. Lokatę tego rodzaju zawiera się na okres 12 miesięcy, ze zmiennym oprocentowaniem. Możliwość zerwania umowy na lokatę już po pierwszym miesiącu, przy czym nie traci się odsetek.
 • Lokata negocjowana – możliwość negocjowania oprocentowania dla kwot depozytowych powyżej 50 tysięcy zł. Okres lokaty można idywidualnie dopasować od 7 dni do 365 dni. Wysokość wynegocjowanego oprocentowania obowiązuje przez cały okres umowy.
 • Lokata „odsetki płatne z góry” – już w dniu zawarcia umowy na lokatę są do dyspozycji. Aby założyć tą lokatę, zdeponować należy minimum 200 złotych. Umowę zawiera się na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe 5,5% w skali roku.

Kredyty gotówkowe

Te cieszą się w eurobanku dużym powodzeniem, gdyż są często dopasowywane do potrzeb klienta. Obecnie w ofertach eurobanku są takie kedyty jak: tani kredyt z kontem, kredyt z premią roczną, dla każdego, online, konsolidacyjny, a nawet pożyczka zabezpieczona pojazdem. Wsyzstkie te kredyty gotówkowe różnią się od siebie wysokością odsetek, w zależności od okresy spłaty i wysokości kredytu.

Kredyty hipoteczne

 • Kredyt hipoteczny po swojemu – na zakup, remont lub wykończenie mieszkania lub domu. Okres kredytowania ustalił eurobank na max. 30 lat, w równych lub malejących ratach, oraz możliwością odsunięcia spłaty kapitału nawet do 36 miesięcy.
 • Kredyt hipoteczny – typowy kredyt pod zastaw hipoteczny w PLN na okres 30 lat. Spłata w ratach stałych lub malejących. Spłatę kapitału można odsunąć na okres 36 miesięcy. Pod hipotekę brana jest wartość przyszła nieruchomości. Marża możliwa już od 1,29% w dół, przy skorzystaniu z dodatkowych oferowanych produktów.
 • Rodzina na swoim – to kredyt objęty programem rządowym. Zniżka odsetek do 50% przez 8 lat. Kredyt w tej formie ograniczony jest dla mieszkań do 75 metrów kwadratowych, a dla domów jednorodzinnych do 140 metrów kwadratowych. Spłata w ratach malejących lub stałych do wyboru.
 • Pożyczka hipoteczna – jest przeznaczona na dowolny cel i można ją uzyskać nawet do 70% wartości hipotecznej. Okres spłaty wynosi maksymalnie 20 lat z możliwością zawieszania raz w roku, płatności części kapitałowej raty. Spłacanie zdłużenia jest możliwe w ratach stałych lub malejących.
 • Hipoteczny kredyt konsolidacyjny – udziela eurobank w PLN pod zabezpieczenie hipoteczne, do 70% jego wartości. Maksymalny okres spłaty wynosi 20 lat. Przeznacza się go najczęściej na zamianę kilku kredytów oraz pożyczek na jeden niżej oprocentowany.

Eurobank i jego karty kredytowe

 • Visa Gold Perfekt – jest kartą zbliżeniową z dostępnym limitem kredytu od 2 do 30 tyś.zł. Kartę wydaje Euro Bank S.A. Kredyt bez odsetek do 56 dni.
 • Visa Classic – darmowy kredyt w zakresie przyznanego limitu w granicach od 1 do 3 tyś. złotych. Bez naliczania odsetek, jeżeli kredyt zostanie spłacony w okresie 52 dni. Samodzielnie ustalana wysokość spłat jednak nie mniej niż 5% zadłużenia.
 • Visa Gold – kredyt w wysokości maksymalnej do 10 tysięcy na zasadzie przynanego limitu. Okres spłaty bez naliczenia odsetek wynosi 52 dni. Po tym okresie sam ustalasz w jakiej wysokości chcesz spłacać kredyt, jednak nie mniej niż 5% zadłużenia.
 • Visa Gold Home – chipowa karta wydawana do kredytu hipotecznego z darmowym kredytem w ramach przyznanego limitu do 10000 złotych. Czas na spłatę żeby nie płacić odsetek wynosi 52 dni, potem spłata w miesięcznych ratach, minimum 5% zadłużenia.
 • Visa Classic Standard Bis – to jest karta chipowa, dostępna tylko wymiany kart: Visa Classic EKO, Visa Classic Kaufland i Visa Classic Partner AGD. Limit bezodsetkowy dla kredytu wynosi 56 dni.
 • Karty Partnerskie – Bank daje możliwość wymiany kart Pratner AGD RTV na Visa Classic Standar Bis. Kart Premium Club eurobank na Visa Gold Perfect, Visa Classic Kaufland na Visa Classic Standard Bis, oraz kart Visa Classic EKO na Visa Classic Standard Bis.

Inwestycje

Tak jak lokaty bankowe, inwestycja w fundusze jest również jednym ze sposobów lokowania pieniędzy. Do wyboru eurobank oferuje 23 subfundusze o zróżnicowanych strategiach i stopniach ryzyka. Zarządzanie Twoimi pieniędzmi, powierzasz na określony czas, ekspertom eurobanku. Nie ogranicza to jednak stałego dostępu do powierzonych środków. Inwestycje lokaty możnaj otworzyć już od 100 złotych, a wpłaty kolejnych kwot już od 50 złotych. W ofertach eurobanku są:

 • Fundusze akcyjne – jak: Allianz Akcji, Allianz Akcji Plus, Allianz Akcji Małych i Średnich Spółek, Allianz Selektywny, oraz Novo Akcji.
 • Fundusze mieszane – Allianz Aktywnej Alokacji, Allianz Stabilnego Wzrostu, Novo Zrównoważonego Wzrostu, Novo Stabilnego Wzrostu.
 • Fundusze obligacji – Allianz Obligacji Plus, Allianz Polskich Obligacji Skarbowych, Novo Obligacji Przedsiębiorstw, Novo Papierów Dłużnych.
 • Fundusze pieniężne – Allianz Pieniężny, Novo Gotówkowy.

Ubezpieczenia

Tylko renomowane Towarzystwa ubezpieczeniaowe współpracują z eurobankiem. Dla różnych grup ludzi, oferuje się atrakcyjne ubezpieczenia z możliwością porównania kilku ubezpieczycieli. Oferty ubezpieczeniowe eurobanku to:

 • Podróże – dla osób podróżujących w różne zakątki świata. Dla urlopowiczów jeżdżących na narty czy innego rodzaju urlop aktywny. Polisę można zakupić nie wychodząc z mieszkania.
 • Niruchomości – ubezpieczenie domu, mieszkania lub innej nieruchomości z pełnym jego wyposażeniem. Bogate oferty w atrakcyjnych cenach.
 • Ubezpieczenie samochodu – jak: OC (właścicieli pojazdów), AC (dobrowolne ubezpieczenie autocasco), ASS (natychmiastowa pomoc drogowa / assistance), NNW (Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w tym wypłata odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w razie wzpadu samochodem).
 • Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – ubezpieczenie zapewnia odszkodowanie / śiadczenie w przypadku uszkodzenia ciała. Samemu można wybierać, co się chce ubezpieczyć niezależnie od tego czy w karaju czy za granicą zdarzył się wypadeki.
 • Ubezpieczenia ochrony prawnej – równiż w zależności od tego jakie sprawy chcemy ubezpieczyć, wybieramy pasującą nam usługę prawniczą. Oferty te obejmują ochronę prawną życia prywatnego, użytkowanie i posiadanie pojazdu oraz, lub nieruchomości. Zabezpieczenie przed ryzykiem poniesienia kosztów sądowych w sprawach sporów prawnych.