Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

BZ WBK – Bank Zachodni WBK S.A.

BZ WBK to jednen z najnowocześniejszych i największych banków kredytowych w Polsce z siedzibą mieszczącą się w 50-950 Wrocław, ul. Rynek 9/11. Od 2011 roku BZ WBK jest członkiem wchodzącym w skład hiszpańskiej grupy "Santander". Patrząc na poziom zabezpieczeń i usług elektonicznych, jest jednym z liderów polskich banków. Bank BZWBK wspiera swojego klienta od strony profesjonalnego doradztwa. Udostępnia szybką i wygodną obsługą przez internet, telefon, SMS lub bezpośrednio w placówce lub oddziale. Dzięki usługom BZ WBK24 bank jest osiągalny na wyciągnięcie ręki przez całą dobę.

Oferty i usługi dla sektora "Klienci indywidualni"

Dla osób fizycznych Bank BZ WBK oferuje następujące produkty finansowe:

 • Konta osobiste w BZ WBK – to łatwe i wygodne zarządzanie pieniędzmi. Są to konta standardowe, oszczędnościowe jak również dla młodych ludzi z dostępem do nowoczesnych rozwiązań finansowych. Również konta walutowe w EUR, GBP, USD i CHF.
 • Karty płatnicze – ułatwiają szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do środków finansowych. Umożliwiają wypłaty z bankomatów, bezgotówkowe zapłaty także zbliżeniowe. Dostęp do nisko oprocentowanych rat w sieci sklepów Ratio, jak również zniżki w wielu sklepach internetowych. Są to karty kredytowe, prepaid, karty do kont w złotówkach oraz do kont walutowych.
 • Kredyty – ułatwiające realizację marzeń jak: kupno własnościowego mieszkania, budowa domu, wykonanie kapitalnego remontu lub po prostu wyjazd na urlop. Kredyty gotówkowe lub hipoteczne w zależności od potrzeb.
 • Oszczędności i inwestycje – Różne sposoby na korzystne oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy. Konta oszczędnościowe i usługi wraz z produktami Domu Maklerskiego BZ WBK jak: produkty strukturyzowane, programy inwestycyjne, rachunki inwestycyjne (dom maklerski), fundusze inwestycyjne Arka, lokaty terminowe oraz usługi zarządzania portfelem "Asset Management".
 • Ubezpieczenia – Każdego rodzaju ubezpieczenia jak: domu i mieszkania, turystyczne, NNW dla bliskich, także dla kredytobiorców, do kart kredytowych, kont i inwestycji.

W grupie "Firmy" oferowane są następujące produkty i usługi.

 • Rachunki firmowe – umożliwiają realizację codziennych rozliczeń w łatwy i wygodny sposób, tak krajowych jak i zagranicznych w zależności od stosownego pakietu i rodzaju działalności gospodarczej. Są to pakiety biznesowe, rachunki walutowe i powiernicze.
 • Karty płatnicze – stały i bezpieczny dostęp do pieniędzy w kraju i na całym świecie. Wygoda w dokonywaniu płatności bezgotówkowej w sklepach, internecie i rożnych punktach usługowych. Bezproblemowe podejmowanie gotówki z bankomatów na całej kuli ziemskiej, w różnych walutach. Sa to m.in. takie jak prepaid czy debetowe Visa.
 • Kredyty – na finansowanie działalności firm w zależności od potrzeb klienta. Atrakcyjne warunki spłat z przeznaczeniem na dowolne cele. Możliwość uzyskania kredytu w wysokości 100% wartości inwestycji. Są to głównie kredyty na bieżącą działalność, inwestycyjne i preferencyjne.
 • Lokaty i inwestycje – możliwość negocjowania oprocentowania, przy lokowaniu nadwyżek pieniężnych na lokatach i funduszach inwestycyjnych.
 • Handel zagraniczny – niezmiernie korzystna oferta dla firm, które chcą rozliczać i zabezpieczać swoje zagraniczne transakcje handlowe. Tego rodzaju współpraca z bankiem ogranicza ryzyko partnerów w zakresie nieprawidłowego wykonania umowy, zmiany cen, zapłaty itp.
 • Leasing – finansowanie inwestycji na zasadzie spłaty rat leasingowych. Spłata generowana jest przychodami bieżącymi w trakcie używania przedmiotów leasingowanych.
 • Faktoring – błyskawiczne finansowanie wszelkich obrotów finansowych związanych z działalnością gospodarczą firmy. Poprawa płynności finansowej poprzez szybką regulację zapłat i należności fakturowych.
 • Produkty Skarbu Państwa – wsparcie dla firmy w zarządzaniu płynnością finansową, chroni przed ryzykiem walutowym i stóp procentowych. Proponuje różne strategie opcyjne dla eksportera i importera.

W sektorze "Przedsiębiorstwa i korporacje" oferty dotyczą:

 • Bankowość transakcyjna w BZ WBK – to nowoczesny pakiet narzędzi do sprawnego zarządzania skomplikowanych finansów firmy oraz usprawnienia płynności środków finansowych, dzięki czemu pomaga na optymalizację kosztów i przychodów w celu poprawy efektywności bieżącej obsługi przedsiębiorstwa czy korporacji. Dotyczy to: rachunków firmowych, przelewów masowych, płatności krajowych i zagranicznych, zarządzania płynnością, obsługą gotówki oraz kart płatniczych.
 • Bankowość elektroniczna:
  • nowoczesna usługa bankowości elektronicznej "iBiznes24" dla dużych firm, która umożliwia efektywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa przez internet.
  • bankowość elektroniczna w BZ WBK typu Home banking – Minibank24 pozwala na dostęp do środków finansowych firmy bez żdnych ograniczeń. Lepsza kontrola i zarządzanie finansami poprzez zintegrowane programy finansowo-księgowe.
  • zestaw "Moja Firma Plus" to dodatkowa usługa BZWBK24 umożliwiająca zarządzanie finansami firmy przez internet.
 • Handel zagraniczny – zabezpieczanie transakcji handlowych oraz ich rozliczanie z partnerami zagranicznymi oraz krajowymi, m.in. akredytywa dokumentowana, inkaso dokumentowane i finansowe, forfaiting itp.
 • Finansowanie działalności – możliwość korzystania ze wsparcia finansowego na działalność inwestycyjną jak również bieżącą firmy jak kredyt w rachunku bieżacym, kredyt technologiczny, inwestycyjny, obrotowy itd.
 • Finansowanie nieruchomości, czyli procesów budowy oraz projektów inwestycyjnych na rynku nieruchomości w zakresie: objekty biurowe, magazynowe, miesykalne, handlowe.
 • Produkty Skarbu Państwa – wsparcie dla przedsiębiorstw w całokształcie procesów zarządzania płynnością finansową, ryzykiem walutowym oraz ryzykiem stóp procentowych.
 • Rynki kapitałowe – doradztwo ekspertów BZ WBK w procesach zbywania akcji lub udziałów. Konsultacjie w zakresie fuzji i przejęć oraz zdobywania kapitału w okresie rozwoju.
 • Faktoring – szybkie finansowanie poprzez wykup wierzytelności przez faktora. Możliwość natychmiastowego otrzymania zapłaty lub usługi, zaraz po wystawieniu faktury. Dzięki tej usłudze unika się zastoje płatnicze.
 • Leasing – finansowanie inwestycji bez angażowania własnych środków poprzez spłatę rat leasingowych. Leasing udzielany jest na: samochody ciężarowe, osobowe, dostawcze, maszyny i urządzenia oraz nieruchomości.