Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

BRE Leasing sp. z.o.o. – finanowanie rozwoju!

BRE Leasing jest polską firmą leasingową, która swoją działalnością przyczynia się do rozwoju firm. We współpracy z wymagającymi i największymi kontrahentami w Polsce i za granicą, osiąnął w tej branży niemałe doświadczenie. Wykorzystując je, tworzy standardowe i kompleksowe usługi dla klientów z małych i średnich przedsiębiorstw. BRE Leasing dostarcza najlepsze rozwiązania w zakresie finansowania prawie wszystkiego. Ocena projektów, całokształt procedur i współpraca z dostawcami leasingu doceniana jest zarówno przez duże jak i małe firmy. Proponowane przez BRE Leasing pakiety usług dostarczają rozwiązania i propozycje dla każdego formatu zakładów i przedsiębiorstw. Siedziba prawna i Centrala firmy BRE Leasing Sp. z o.o. mieści się przy ul. Ks. I. Skorupki 5, w 00-963 Warszawa.

Sposoby finansowania przez BRE Leasing

BRE Leasing oferuje możliwość zróżnicowanego finansowania różnych produktów w rożnych brażach. Atrakcyjne finansowanie w polskich złotówkach z możliwością denominacji na USD, EUR, CHF.

 • Możliwość zastosowania niezmiennej stopy procentowej przy leasingu w PLN i stałej wysokości raty w całym okresie finansowania. W walutach obcych zmainy wysokości rat opierają się jedynie na różnicach kursowych.
 • Finansowanie przy zastosowaniu zmiennej wysokości oprocentowania, gdzie wysokość rat leasing-owych zmienia się w zależności od WIBOR 1M, EURIBOR 1M lub innych zależności kształtujących stopy procentowe rynku międzybankowego w zależności do poziomu stopy bazowej w dniu zawarcia umowy leasingowej.
 • Standardowy okres leasingu od 24 do 60 miesięcy (tak w polskich złotówkach jak i obcej walucie) z możliwością finansowania aż do 120 miesięcy.

Opłaty wstępne można ustalić w wysokości od 0% do 45% przy równych, malejących lub sezonowych ratach uwzględniając przy tym niską albo wysoką wartość resztową. Firma BRE Leasing oferuje vendor leasing, operacyjny, finansowy i zwrotny, jak również finansowanie stoku, wynajem i zarządzanie flotą. Do tego obsługa wszystkich podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie, w zależności od potrzeb inwestycyjnych.

Rodzaje i przedmiot leasingu.

 • Urządzenia medyczne dla lekarzy na wyposażenie: przychodni i gabinetów, lecznic, placówek i zakładów opieki zdrowotnej, aptek itp. Opłata wstępna od 5% z okresem finansowania od 6 do 60 miesięcy. Pożyczka dostępna jest w PLN a leasing w PLN, EUR i CHF.
  • W lesingu operacyjnym – nie ma możliwości odpisywania kosztów amortyzacyjnych.
  • W leasingu finansowym – możemy odpisywać koszty amortyzacyjne. VAT płaci się z góry w wys. 8% od całej umowy.
  • W pożyczkach – pożyczkobiorca może odpisywać amortyzacyjne koszty od przedmiotu leasingu (liniowa, degresywna, jednorazowa).
 • pojazdy do 3,5t dopuszczalnej masy całkowitej – BREL48 oferuje leasing w kilku wariantach na samochody, motocykle i quady tak nowe jak i używane, w zależności od potrzeb klienta i jego możliwości finansowych. Leasing ten udostępnia się jako operacyjny, finansowy lub zwrotny w PLN, EUR lub CHF, na okres od 24 do 60 miesięcy z opłatą wstępną już od 0%.
 • środki transportu – BREL72 oferowany jest małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz mikrofirmom na zakup lub finansowanie środków transportu ciężkiego, autobusów i innych pojazdów komunalnych. Minimum formalności i bez włąsnego kapitału, w 72 godziny podpisanie umowy (od momentu złożenia kmpl. dokumentów). Również w tym przypadku udostępniany jest jako leasing operacyjny, finansowy lub zwrotny na okres od 24 do 60 miesięcy w PLN, CHF lubEUR. Opłata wstępna już od 0%.
 • maszyny i urządzenia – jak wyżej BREL72, również dla tego samego rodzaju klienta z tą tylko różnicą, że tutaj leasing dotyczy sfinansowania zakupu maszyn i urządzeń, linii technologicznych, wózków widłowych i sprzętu medycznego. W leasing przekazywane są: maszyny drogowe, budowlane, do obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych jak również urządzenia poligraficzno-introligatorskie, oraz inne możliwe. Także tutaj opłata wstępna jest możliwa od 0% i okres leasingu od 24 do 60 miesięcy w walucie CHF lub EUR, albo polskich złotówkach. Rodzaj leasingu: zwrotny, operacyjny i finansowy.
 • nieruchomości – aranżacja i realizacja kompleksowych transakcji leasingu dla małych średnich i dużych przedsiębiorstw oraz korporacji. Transakcje dotyczą mające dopiero powstać inwestycje lub już istniejące. Zaliczyć do nich terzeba: parki biznesowe i budynki biurowe, hale magazynowe i cantra logistyczne, hotele, duże sklepy handlowe i ich centra, sieci stacji benzynowych i inne lokale użytkowe.
  W ramach inwestycji strukturyzowanych oferta obejmuje również leasing samoloty, statki i tabor kolejowy oraz sieci gazowe. BRE Leasing oferuje również asset management, czyli usługi księgowe dla leasingobiorcy.

Niezależnie od powyższego BRE Leasing oferuje także pakiet "Car Fleet Managment", kompleksowe usługi finansowania i zarządzania samochodami o nieprzekraczającej masie całkowitej 3,5 tony. Usługi dotyczą samochodów osobowych i dostawczych.

Ubezpieczenia

Dla wszystkich przedmiotów, które addawane są w leasing oferuje się atrakcyjne ubezpieczenia:

 • BREL Assistance – kompleksowe usługi dla pojazdów m.in. pomoc techniczna, pomoc medyczna, informacyjno-organizacyjna, itp.
 • BREL Autopolisa – ubezpieczenie komunikacyjne jak OC,AC i NNW, bez wyjątku nowy czy używany samochód.
 • BREL Majątek – ubezpieczenie ryzyka każdego rodzaju budynku, budowli orazmaszyn i urządzeń a także wyposażenia udzielonego w leasing.