Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

BOŚ Bank Ochrony Środowiska

Długoletnie doświadczenie BOŚ na rynku sprawiło, że uzyskał on wielu klientów, których stawia ponad wszystko. Gwarantuje bezpieczeństwo zgromadzonych kapitałów. Posiada szerokie pod względem finansowym produkty bankowe skierowane do klientów indywidualnych i korporacyjnych. Siedzibę swoją umieścił w Warszawie przy ul. Al. Jan Pawła II 12. Ze względu na swój charakter wspiera działania samorządów i wspólnot mieszkaniowych. BOŚ Bank 24 umożliwia dostęp do konta przez 24 godziny. BOŚ proponuje nisko oprocentowane kredyty na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska oraz wspierające rozwój biznesu. Finansowanie przedsięwzięć ekologicznych to ponad 60% jego udziału. Dom Maklerski BOŚ S.A. który wchodzi w skład Grupy Banku, jest jednym z największych uczestników Giełdy Papierów Wartościwych w Warszawie. Głównym akcjonariuszem Banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

EKOLOGIA BOŚ S.A. i Fundacja „Partnerstwo dla Środowiska”
Fundacja działa na rzecz finansowania w małych i średnich przedsiębiorstwach różnych projektów, które mają na celu ograniczenie negatywnego oddziaływania na środowisko, między innymi zmniejszenie zużycia energii, wody, ilości wytwarzanych odpadów. To wszystko ma na celu stworzenie rozwiązań służących ochronie środowiska poprzez ich finansowanie. Fundacja organizuję spotkania, seminaria, konferencję służace ochronie klimatu.

Misją Fundacji Partnerstwo dla Środowiska jest realizowanie i propagowanie działań na rzecz ochrony środowiska poprzez wspieranie takich działań podejmowanych przez inne organizacje lub społeczności lokalne, które są elementem
wspierania rozwoju zrównoważonego kraju.