Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Jakie musimy spełniać warunki, aby uzyskać pożyczkę?

Aasa Polska S.A. udziela szybkich pożyczek gotówkowych przez internet w granicach od 1000 do 3000 złotych na okres od 1 do 36 miesięcy!

Osoba ubiegająca się o pożyczkę z Aasa Polska S.A. musi mieć ukończone https://writemyessayrapid.com https://essaywriterusa.com/20 lat i nieprzekroczony 65 rok życia. Nie można figurować na żadnej liście dłużników takich instytucji jak: BIK (Biuro Informacji Kredytowej), BIG InfoMonitora, oraz Związku Banków Polskich! Pożyczkę może otrzymać tylko osoba, która jest na stałe zameldowana na terenie Polski i posiada stałe źródło dochodu wynikające z umowy o pracę, przynajmniej na czas określony.

Okres spłaty pożyczki i ewentualne jego przedłużenie.

Okres spłaty zależny jest od wysokości pożyczki, oraz samego klienta. Dostarczona umowa przez kuriera zawiera harmonogram spłat, oraz wszystkie potrzebne do tego informacje. Okres spłaty, oraz zmiany terminów pożyczki można zmienić. Wymaga to jednak wcześniejszego skontaktowania się z konsultantem Biura Obsługi Klienta – Aasa Polska S.A. Każdą pożyczkę niezależnie od kwoty czy terminu spłaty, można wcześniej zwrócić. Za wcześniejszyhttps://writemyessayrapid.com https://essaywriterusa.com/ zwrot zadłużenia nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt pożyczki

Opłat za przygotowanie pożyczki dla klienta nie odejmuje się od kwoty zadłużenia. W przypadku pożyczki jednomiesięcznej, opłatę taką uiszcza się wraz ze zwrotem zadłużenia. W przypadku spłat długoterminowych, opłata ta jest dzielona proporcjonalnie na ilość rat pożyczki, która uiszczana jest przez konsumenta razem z ratą. Na dzień 30.03.2013 oprocentowanie pożyczki wynosiło 9%, opłata przygotowawcza 390 zł, miesięczna opłata administracyjna 15 złotych.

Koszty dodatkowe i windykacja.

W razie nieregularnego spłacania pożyczki, powstają dodatkowe koszty windykacyjne. Koszt pierwszego monitu wynosi 25 złotych. Wezwanie do zapłaty, jak również koszt ostatecznego wezwania do zapłaty kosztuje klienta każdorazowo 49 złotych. W razie przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego, musimy się liczyć z opłatą 75 złotych. Starajmy się unikać windykacji, gdyż jest to bardzo drogie postępowanie! Lepiej w razie kłopotów ze spłatą, skontaktować się wcześniej z biurem obsługi konsumenta pod numerem telefonu: +48222195915 lub na e-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl. Biuro czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9: 00 do 19: 00, natomiast w piątek od 9: 00 do 16:00. Pamiętaj, nie ma sytuacji bez wyjścia, trzeba tylko w porę reagować!

Rejestracja i weryfikacja

Klikając w poniższą ofertę, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową Aasa. Wybierz „Wniosek o pożyczkę” lub „Złóż wniosek”. Po jego wypełnieniu, poczekaj na telefon od konsultanta z Biura Obsługi Klienta Aasa. W przypadku, gdy konsultant powiadomi Cię, że masz możliwość uzyskania pożyczki, musisz dokonać weryfikacji swoich danych osobowych i konta, na które będzie przekazana kwota pożyczki. W tym celu należy przelać z Twojego konta 1 złoty, na podany numer konta. W ślad za tym, pojawi się u Ciebie kurier z umową do podpisu, którą wcześniej otrzymasz drogą e-mail/lową, celem zapoznania się z jej warunkami. Kopię podpisanej umowy przez Ciebie, oddaj kurierowi. Z chwilą otrzymania umowy i pozytywnego jej rozpatrzenia, pożyczka zostanie natychmiast przelana na konto, z którego został dokonany wcześniej przelew na wspomnianą kwotę 1 złotego!

Aasa Polska S.A. – ważniejsze informacje.

Działalność Aasa opiera się wyłącznie na udzielaniu szybkich pożyczek przez internet. Siedziba Spółki Akcyjnej „Aasa Polska S.A.” mieści się pod adresem: 00/825 Warszawa, ul. Sienna 64.

Biuro Obsługi Klienta otwarte jest w od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9: 00 do 19: 00, a w piątki od 9: 00 do 16: 00. Kontakt telefoniczny: +48222195915, Fax: +48224869430. Wpłacony kapitał firmowy wynosi 100. 000 złotych.