Kredyt, pożyczka, karta, konto, leasing i inne prdukty bankowe.
онлайн займ на карту без отказа
Kategorie Na Blogu

Alior Bank Polska

Alior Bank S.A. powstał 17 listopada 2008 roku. Działalność swoją rozwinął na terenie całej Polski. Wcześniej swoje produkty i usługi – niedostępne dotąd na rynku – oferował najzamożniejszym i wybranym klientom. Dzisiaj w dobie kryzysu udostępnia je w standardzie, zapewniając przy tym wyższy poziom usług, fachowe doradztwo oraz produkty o wyższej zyskowności. Alior Bank Polska swoją centralę umiejscowił w Warszawie. Całe techniczno-operacyjne zaplecze znajduje się w Krakowie. Obsługuje wszystkie segmenty rynku. Jest to polska spólka akcyjna, podlegająca Komisji Nadzoru Finansowego, oraz jako bank objęty jest gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Zapewnia to nam (w odróżnieniu od afrey Amber Gold) 100% zwrot własnego wkładu depozytowego, wpłaconego na lokatę bankową. Należy jednak pamiętać, że górna wysokość gwaracji wynosi maksymalnie 100 tysięcy złotych, dlatego lokaty przekraczające tę kwotę, powinny być rozłożone na mniejsze i ulokowane w kilku różnych bankach.

Priorytetem Alior Banku jest racjonalny i zrównoważony rozwój bankowości. Strategią natomiast, wdrażanie do niej innowacji przy zachowaniu solidnej i przejrzystej księgowości. Bezpieczeństwo, odpowiedzialność i stabilność, to również niektóre z nich. Doradztwo w zakresie oferowanych produktów jest skierowane do klienta oczekującego nie tylko wyższy poziom usług, ale przede wszystkim wyższe zyski.

Dużą zaletą Alior Banku jest dostęp do konta, które jesteśmy w stanie obsłużyć tak z komputera osobistego, jak i z telefonu komórkowego, czy nawet z telefonu stacjonarnego dzięki systemowi transakcyjnemu. Jednym słowem wygodna i bezpieczna bankowość za pośrednictwem nowoczesnych kanałów elektronicznych!